Обережно: гольник із голками

 гольник із голками
Обережно: гольник із голками

У «Книзі потаєного дерева життя» говориться так: «Голки нестрашні тільки біля ялинки. А голка сталева – річ непроста. Будь-який укол убити може, щастя й успіх знищити».

За допомогою голок і шпильок можна допомогти людині, але також і нашкодити їй. А іноді користувач гострих штучок сам собі шкодить, неправильно з ними поводячись. Він просто настільки звикає до цих предметів, що навіть не замислюється про те, що вони мають певну негативну силу, якщо з ними поводитися необережно.

Колючі канони

Як усі металеві предмети, голка має здатність притягувати й проводити енергію простору, тому з нею бажано правильно поводитися.

Ні в якому разі не можна підбирати голки й шпильки. Якщо вам потрібно терміново щось зашити і доводиться запозичувати голку, то перед тим, як почнете шити, скажіть: «Голка-голка, послужи нишком, швидко почни, швидко скінчи, до господаря повернися, про все забудь!»

Якщо щось зашивати на собі, прикусити язик. Повертати голку потрібно разом із всунутою ниткою, але без вузлика.

Якщо раптом ви виявите шпильку або голку, увіткнуту у вашу річ, то її потрібно взяти папірцем, винести на вулицю і закопати в землю. Потім необхідно посипати проколене місце четверговою сіллю і три рази вимовити вголос: «Хто проткнув, не знаю, а я діру залатаю, сіллю четверговою засипаю, від підступів і зла позбавляю».

Хатинка для голки

Для того щоб у шпильках і голках не збиралася негативна енергія, краще не використовувати покупного гольника, а зшити спеціальну подушечку самостійно.

Тканина для подушечки-гольника повинна бути натуральною і ні в якому разі не повинен бути на ній чорний колір, навіть дрібні чорні вкраплення.

Гольник набивається натуральною ватою, не можна використовувати поролон і синтетичні матеріали.

У гольник обов’язково потрібно додати четвергову сіль зі словами: «Чистої солі додаю, світлою силою сталь живлю!»

Шити гольник потрібно руками, не можна використовувати швейну машинку і чорні нитки для шиття.

Головне – пам’ятайте: що б ви не робили, робіть це з хорошими думками – і тоді в добрих руках голка буде творити добру магію.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *