Обережно: соцмережі

Обережно соцмережі
Обережно: соцмережі

«Уют» №20-2019

Часто залишаєте дитину вдома? Не варто, щоб про це знали сторонні. Діти не підозрюють, що звичайний пост, наприклад: «Мої знову поїхали. Ура! Паті на хаті» може стати сигналом для злодіїв та шахраїв.

Інформація про сім’ю. Усе, що може бути використане проти вашої родини: ім’я мами й тата, посади, розмір зарплати тощо. Погодьтеся, користувачі Інтернету проживуть і без цієї інформації – це необхідно дохідливо пояснити дитині.

Чудово, якщо в дитини будуть закриті сторінки в соцмережах, це хоч і не надто надійний захист, але все ж краще, оскільки злочинцям буде складніше дістатися до особистої інформації.

Фото із зазначеним місцем розташування. Будь-який сучасний смартфон реєструє наше місце розташування, яке може відстежити хто завгодно. Попросіть дитину відключити цю функцію в налаштуваннях або просто не відзначати в той самий час, тому що щасливе фото всієї родини за кордоном ясно дає зрозуміти – удома нікого немає, і злодії можуть легко потрапити у квартиру. Якщо вже дуже хочеться викласти таке фото, попросіть дитину завантажити знімок трохи пізніше, наприклад, коли ви повернетеся додому.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *