«Обіцяй собі берегти себе»

Рак молочної залози – проблема, про яку мало говорять, але яка постійно існує в українському суспільстві. Як українки борються за привернення уваги до ранньої діагностики та профілактики хвороби?

Обстеження у мамолога

Телеведуча Марічка Падалка і керівниця благодійного фонду «Квітна» Олена Берегова створили проєкт «Обіцяй собі берегти себе», до якого залучають українок.

Олена Берегова розповіла, що у світі рак молочної залози не вважається смертельною хворобою, тому що 98 % жінок одужують, проте в Україні статистика смертності від цієї недуги складає близько 50 %.

А Марічка Падалко зізналася, що до того, як долучитися до соціальної кампанії «Обіцяй собі берегти себе», вірила у міф про те, що вона не потрапляє у зону ризику, оскільки годувала своїх дітей грудьми.

«Науково доведених фактів, що це якимось чином запобігає або унеможливлює рак грудей, немає. Це, напевно, був факт, який мене найбільше переконав у нашому спілкуванні з Оленою Береговою, чому я мушу відповідально поставитися до свого обстеження», – розповіла вона.

Якщо у жінки немає проблем зі здоров’ям і лікар поставив їй діагноз, згідно з яким вона абсолютно здорова, то їй усе одно рекомендується не менше, ніж раз на рік обстеження у мамолога.

«УЮТ»  №38-17.09.2020

Читайте також: Не запускайте своє здоров’я

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *