«Обличчя» оселі

таблички на будинок

Табличка на паркані чи стіні з адресою будинку не лише допомагає ідентифікувати помешкання, а й може стати його родзинкою. Якщо, звісно, підійдете до її виготовлення творчо. Така табличка може бути зроблена з найрізноманітніших матеріалів (нержавіючої сталі, дерева, ПВХ, органічного скла тощо), мати різну форму, розміри, кольори. Її стилістику можна підібрати під стиль дворища. Кріплять таблички на саморізи або роблять петельку.

Прості у виконанні таблички з фанери. Із них вирізують фігури найрізноманітніших форм, а потім фарбують чи покривають лаком. Щоб букви та цифри були акуратними, можна скористатися трафаретом. А якщо маєте прилад для випалювання по дереву, адресу можна випалити. Для збільшення строку служби дерев’яну табличку покривають кількома шарами лаку.

Металеві таблички зазвичай фарбують. Найпопулярніший фон – білий, це універсальний колір, на якому добре видно написи.

Залишилась після ремонту керамічна плитка? Нанесіть на неї номер будинку та прикріпіть її до фасаду чи паркану. Зараз багато декоративної плитки, тому вибирати є з чого. Оригінальною керамічною основою для написання назви вулиці та номера будинку може стати стара тарілка. Фарби найкраще підійдуть акрилові. Керамічні черепки від старого посуду можна застосувати як мозаїку, з якої викладають номер будинку.

Хороша основа під табличку – дерев’яний спилок. Номер можна нанести фарбами, вирізьбити або викласти з камінців чи мушель. Спочатку спилок просочують захисною речовиною, а потім наносять букви та цифри. Зверху лакують.

На пластикових табличках часто використовують цифри з вінілової чи самоклейкої плівки.

Розкішна, але дорога табличка з кованих елементів.

Оригінальну табличку для дому можна виготовити в техніці декупаж. Основою можуть слугувати кераміка, скло, пластик, дерево.

Гарний вигляд мають таблички в рамці. Для цього можна скористатися фоторамкою, краще пластиковою. Фоторамки зручні, бо на них є петелька, за яку їх можна повісити на цвях. Або використати невелике дзеркало в красивій рамці.

Табличка має бути довговічна, міцна, приваблива, вона повинна виднітися здалеку, а бажано ще й у темряві, не повинна псуватися від погодних явищ, ну і, звісно, бути надійно прикріпленою. Переконайтесь, що вашу табличку добре видно навіть із салону авто. Фасадні таблички можна оснастити додатковими функціями, наприклад, підсвітити.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.