Обираємо техніку для городу

Обробка земельної ділянки вимагає чимало сил і енергії. Саме тому все популярнішою стає техніка для городу. З її допомогою можна не тільки зорати земельну ділянку, а й доглядати за посадженими культурами.

Таку техніку можна придбати у спеціалізованих магазинах або зробити своїми руками при наявності матеріалу і певних навичок. Вибрати її не так уже й просто. Потрібно враховувати ваші потреби і порівнювати їх із технічними характеристиками кожної моделі.

Культиватори така техніка застосовується для обробки землі, а саме для її розпушування і видалення бур’янів. Культиватори бувають електричні і бензинові. Який із них вибрати – вирішувати тільки вам.

Культиватори

Культиватори можна розділити на групи.

  • Група № 1. Вага такого обладнання не перевищує 30 кг, а його потужність складає не більше 4 к.с. Така техніка використовується для розпушування землі між сформованими рядками чи грядками.
  • Група № 2. Моделі цієї групи важать 50-90 кг. Вони мають більшу потужність – від 5 до 7 к.с. Такий вид культиваторів застосовують для розпушування землі глибше 10 см, усунення бур’янів і роботи між деревами і чагарниками.
  • Група № 3. У цій групі зібрана техніка-важковаговик, а саме понад 90 кг. Апарати мають потужність понад 8 к.с. Як правило, такі моделі використовують на великих земельних володіннях.

Екологічне землеробство використовує культиватори з групи № 1. Безумовно, можна застосувати моделі з групи № 2, але в такому випадку розпушування ґрунту буде відбуватися на більшій глибині, ніж потрібно. Вибрати відповідну модель вам допоможе фахівець.

Мотоблоки така техніка застосовується на городі для розпушування, оранки, культивування землі і формування рядів. До мотоблоків дуже часто прилаштовують причепи для перевезення вантажів з одного місця в інше.

Мотоблоки

Мотоблоки бувають електричні; дизельні; бензинові.

Вони мають більш велику потужність, ніж культиватори. Вони підходять для обробки різних видів ґрунту.

Якщо у вас у наявності є спеціальні механізми, у такому випадку мотоблок можна переробляти у снігоприбиральну машину або пристосування для збору листя.

Мінітрактори це універсальна техніка, яка підходить і для саду. Управління трактором зрозуміло і доступно кожному. Ви зможете заощадити час і сили, якщо оберете відповідну модель. До того ж у більшості моделей уже встановлені збірники трави.

Мінітрактори

Картоплекопач це неймовірно зручний варіант техніки. Картоплекопалки бувають різних розмірів. Деякі моделі можна зробити своїми руками. Якщо у вас уже є мотоблок, можна встановити на нього картоплекопалку і автоматизувати процес збору врожаю.

Картоплекопач до мотоблоку

Мінісівалки завдяки своїй унікальній конструкції із застосуванням сошника, можна зробити рівні грядки, в які одна за одною висіває насіння. Усе це відбувається за один підхід і вам не доведеться повертатися на повторне коло.

Мінісівалки до мотоблоку

«Уют» №11-11.03.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *