Очистить і оздоровить

шовковиця для здоров’я

Щоб виростити овочі, ми часто-густо, використовуючи хімікати, отруюємо і землю, і рослини, і врешті-решт самі себе. На щастя, є екологічно чиста рослина, плоди якої допоможуть очистити організм від накопичених отрут і шлаків. Це всім відома шовковиця.

Користь від її плодів величезна. Лишень поміркуйте: біла шовквиця містить такі корисні речовини, як діоксилоджириміцин (антибіотик, який бере участь у будові клітинної тканини), кальцій, магній, фосфор, цинк, селен, калій, натрій. А за вмістом заліза її плоди вигідно вирізняються серед інших плодових культур. Варто відзначити багатий асортимент вітамінів групи В: тіамін, ніацин, холін, рибофлавін, фолієву кислоту. Вживання ягід білої шовковиці покращує обмін речовин, сприяє кровотворенню, знижує холестерин, очищає організм від вільних радикалів, які прискорюють старіння його і провокують розвиток артриту та артрозу. Вона також має сильні антибактеріальні та противірусні властивості, зміцнює імунну систему.

Білу шовковицю здавна використовують у традиційній медицині Азії та Індії для регулювання рівня інсуліну у хворих діабетом, для зниження високого кров’яного тиску, при хворобах серця, анемії.

Недавні дослідження, проведені в Японії, показали, що до складу білої шовковиці входять хімічні речовини, які мають такий же ефект, як і деякі ліки при лікуванні цукрового діабету 2-го типу. Ці речовини уповільнюють розпад цукрів у кишківнику таким чином, що вони повільніше проникають у кров, завдяки чому цукор у крові підтримується на прийнятному рівні. При закрепах і геморої народні лікарі рекомендують 3-4 рази на день до їди вживати свіжі плоди шовковиці. А при втраті сил по 300 мл свіжовичавленого соку (білої і чорної порівну) зі столовою ложкою меду. І це аж ніяк не повний перелік корисності білої шовковиці. Посадивши її, ви очистите себе від шлаків, а ваші нащадки будуть згадувати вас із вдячністю, адже це дерево живе понад 100 років.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.