Очищення судин часником

Організм людини з часом забруднюється шлаками, а судини, втративши еластичність і гнучкість, забиваються атеросклеротичними бляшками. Очищення судин часником може запобігти цьому.

Очищення судин часником

* Необхідно ретельно промити і почистити 3-5 картоплин, після чого залити їх 2 скл. води і прокип’ятити близько 15 хв. Настоюйте відвар близько години і додайте до нього подрібнений у кашку очищений часник (1-2 головки). Перелийте суміш у банку (картоплю витягніть), закрийте її щільно кришкою й залишіть на два дні у холодильнику. Готовий засіб вживають по чверті склянки двічі на день вприкуску з чайною ложечкою меду.

* Очистіть і подрібніть блендером 1-2 головки часнику, після чого залийте цю кашку 2 скл. якісної горілки й залиште у теплому місці на тиждень (щодня струшуйте суміш). Засіб приймають по 1 ст. л. 3-4 рази на день протягом 2-3 місяців.

* Також для очищення судин дуже корисно щодня вживати чай із часнику. Для цього необхідно почистити й ретельно подрібнити 1-2 зубки часнику, після чого залити кашку окропом і залишити ємкість із сумішшю, накритою кришкою, у теплому місці на 15-30 хв. Готовий напій потрібно випити після закінчення зазначеного часу дрібними ковтками.

Тривалість одного очисного курсу – від семи до п’ятнадцяти днів, після чого слід зробити місячну перерву і знову повторити курс.

* Очистіть 4 головки часнику і пропустіть їх із трьома великими лимонами через м’ясорубку. Готову масу помістіть у 3-літрову пляшку і заповніть її доверху теплою кип’яченою водою. Через 3 дні процідіть напій і вживайте його двічі на день по 0,5 скл. за 30-40 хв. до прийому їжі. Зберігають суміш у закупореній пляшці у холодильнику.

Тривалість цього очисного курсу від двох до п’яти тижнів поспіль. Потім роблять 2-місячну перерву і знову повторюють курс.

«Погляд часу» №12-23.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *