Одна приліжкова тумба – три різних стилі

приліжкова тумба

Чого не вистачає біля ліжка? Місця для книжки, склянки води, смартфону тощо. Тому приліжкова тумбочка це реально необхідна річ у спальні. До того ж, тумбочка може служити прекрасним предметом інтер’єру, створюючи атмосферу затишку та комфорту. Для дівчат це оптимальне місце для зберігання дрібничок, косметики та аксесуарів.

Приліжкова тумба, столик або шафка мають органічно вписуватися в загальний стиль спальні і за функціональністю, і за виглядом. У ТОВ «Фірмі «Ортіс» великий вибір приліжкових тумб, створених у мінімалістичному стилі.

приліжкова тумба

Створіть свій тендітний стиль приліжкового простору. На тумбочці кольору натуральної деревини поставили модну вазу. Вона створює яскравий та трохи грайливий настрій. У той самий час це просте та елегантне рішення щодо оздоблення спальні, яке ви можете легко відтворити у себе вдома.

Що робити у маленькій спальній кімнаті?

Для великої спальної кімнати є безліч різних можливостей по декоруванню. Там можна поставити і ліжко, і приліжкові тумби з обох сторін. Ще й шафа-купе без питань поміститься. Справжній креатив та нестандартне мислення приходять під час оздоблення маленьких кімнат. У багатьох з нас немає величезних спалень. Тут можна використати вертикальний простір стін. Повішайте вузенькі полички як для зберігання, так і для декору.

приліжкова тумба

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *