Окунь приніс 10 тис. доларів

Окунь приніс 10 тис. доларів
Окунь приніс 10 тис. доларів

Рибалка з австралійського міста Дарвін не помітив, що на його вудку клюнула риба, за яку він міг отримати 10 тисяч австралійських доларів.

Як повідомляє ABC News, Безіл Ті Ахо зловив білого морського окуня (баррамунді) на початку жовтня. Риба два тижні лежала в холодильнику, поки він не зібрався приготувати її на обід. Тільки після цього рибалка помітив на ній маленьку червону мітку з написом «31 березня 2019 року».

Він зрозумів, що йому попалася одна з лотерейних риб, яких четвертий рік випускають в річки на Північній території Австралії для пропаганди туризму. Якщо зловити одну з них до зазначеного на мітці терміну, можна претендувати на великий грошовий виграш.

П’ять риб забезпечені міткою, за яку дають мільйон австралійських доларів. Ще сто риб – міткою на 10 тисяч австралійських доларів. Крім того, є 20 риб на п’ять тисяч доларів, але рибалка отримує тільки половину цієї суми, решта йде на добродійність.

Після дзвінка організаторам рекламної кампанії Ті Ахо дізнався, що виграв 10 тисяч австралійськхх доларів. Він збирається віддати частину грошей 83-річному батькові й іншим родичам, а залишок витратити на поїздку в рідне місто – новозеландський Вайроа, що розташовується в 5400 кілометрах від Дарвіна.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *