Олег Винник: «Коли мій прадід Єлисей ішов по селу, то всі дівчата ахали»

Олег Винник

Нещодавно український артист і кумир усіх жінок Олег Винник утратив свою матір. Після тривалої хвороби 80-річна жінка пішла з життя. Але головний блондин України не став скасовувати раніше заплановані концерти та продовжує свій тур по містах України.
За словами артиста, його мати, передчуваючи близьку смерть, попросила Олега Винника ні в якому разі не скасовувати концерти. Незважаючи на біль утрати, Олег Винник продовжує радувати шанувальників своєю творчістю і спілкуватися з журналістами.
У недавньому інтерв’ю Олег розповів про своє коріння, згадав історію походження свого роду і прізвища.
«Мої предки були високими і стрункими, знатними молодцями. Добірні, сортові. А коли мій прадід Єлисей ішов по селу, то всі дівчата ахали – такий високий і красивий він був. А Винники пішли від перших виноградарів і виноробів. У Львівській області є місто Винники, воно було засноване ще в ХIII ст. Звідти поставляли до княжого столу вино й виноград», – розповів співак.
Також артист відзначив, що жив у селі до 16 років і часто допомагав рідним у полі. «Я ріс у селі. І, звичайно ж, їв фрукти-овочі тільки зі свого саду-городу. Не з чуток знаю, що таке посадити картоплю, прополоти її, підгорнути, зібрати… Мама казала: «Хочеш іти в клуб на танці – спочатку сходи на город попрацюй!» І я не соромлюся цього», – зізнався артист.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber