Олена Кравець – найкрасивіша учасниця “Кварталу”

Олена Кравець
Олена Кравець – найкрасивіша учасниця “Кварталу”

Актриса, єдина жінка у найпопулярнішому українському проекті «Квартал 95», любляча дочка і мама трьох дітей, Олена Кравець навчилася бути щасливою і мріє, щоб її діти вчилися не на помилках батьків, а на їх правильних рішеннях.

Олена Кравець народилася у перший день 1977 року в українському промисловому місті Кривий Ріг. Батько акторки працював у сфері металургії, а мама займалася економічною діяльністю і довгий час керувала ощадним банком. Власне, Олена планувала піти по стопах матері, тому після закінчення школи вступила до Криворізького економічного інституту, який був філією Київського національного економічного університету. Там Олена отримала спеціальність фінансиста-економіста. Паралельно навчанню студентці доводилося підробляти касиром і бухгалтером у банківському відділенні, пізніше дівчина стала директором криворізької філії McDonald’s.

Ще у школі дівчина брала участь у конкурсах самодіяльності та учнівських спектаклях, була активісткою і навіть редактором стінгазети. У студентські роки Олена продовжила творче життя і громадську діяльність, а крім того, була радіоведучою на криворізькій радіостанції «Радіо Система».

Коли у вузі, в якому вчилася Олена, організувалася команда КВК, Олена із задоволенням стала активно брати участь і проявила себе з кращого боку. Дівчина показувала пародії, писала і виконувала жарти, брала участь у номерах команди.

У результаті артистичну студентку помітили керівники професійної команди КВК «Запоріжжя – Кривий Ріг – Транзит». Звідти у 1998 році вона потрапила у знаменитий колектив «Квартал 95».

У 2010 році Олена Кравець була визнана однією з найкрасивіших жінок-знаменитостей України. Шанувальники акторки вважають цю оцінку абсолютно справедливою, адже Олена Кравець має струнку фігуру (вага 62 кг, зріст 172 см).

У 2014 і 2015 роках актриса знову потрапила у рейтинг, але вже у більш серйозний. Олену Кравець назвали у числі «100 найвпливовіших жінок України».

У творчому колективі Олена познайомилася з іншим учасником студії «Квартал 95» Сергієм Кравцем, за якого у вересні 2002 року вийшла заміж і змінила дівоче прізвище Маляшенко на прізвище чоловіка, ставши Оленою Кравець.

Через півроку після весілля у сім’ї народилася дочка Марія, а 15 серпня 2016 року Олена і Сергій знову стали батьками: на світ з’явилися двійнята, син Іван і дочка Катерина.

Актриса має різноманітні хобі – жінка відмінно шиє, захоплюється поезією і різножанровою музикою, обожнює читати. Також Олена небайдужа до тварин, особливо до собак.

У 2016 році Олена Кравець не стала робити перерву у творчій біографії. Але все ж вагітна жінка стала менше з’являтися на телебаченні, брати участь у проектах.

Кращим же відпочинком для гумористки стала зміна діяльності. Під час вагітності Олена Кравець створила власну лінію одягу для вагітних, надихаючись власним положенням.

Олена Кравець зізналася, що створила лінію одягу, яку хотіла б носити сама, а головною мотивацією створення цієї модної лінії стало те, що просто знайти у магазинах вбрання до смаку актриса не змогла. Тому Олена самостійно взялася за створення одягу для вагітних: зручного і функціонального, але при цьому без обридлих рюшів, стереотипних квіточок та інших нібито обов’язкових атрибутів одягу для вагітних.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber