Ольга Гришина: «Мені не треба вживатися у роль медика»

Ольга Гришина
Ольга Гришина: «Мені не треба вживатися у роль медика»

«Погляд часу» №10-2019

Нещодавно на телеекрани вийшов серіал «Маршрути долі», у якому акторка виконала одну з головних ролей.

«Ні інженера, ні програміста з мене не вийшло»

Ольга Гришина народилася 29 червня 1982 року у Києві. У дитинстві дівчинка захоплювалася танцями. Також Оля часто стежила за роботою лікарів, адже її мама – фельдшер-лаборант. Вона навчилася робити уколи, а вже з 14 років влаштувалася на підробіток до лікарні, де працювала її мама. Так у трудовій книжці майбутньої артистки з’явився запис про роботу санітаркою. Під час навчання у школі Ольга довго думала, з чим хоче пов’язати своє життя. З одного боку, хотіла піти слідом матері і стати лікарем, з другого – займатися мистецтвом.

«У дитинстві я захоплювалася балетом – 12 років йому присвятила. Свого часу навіть хотіла займатися хореографією. Але я дуже самокритична: маю досягти у справі висот або взагалі нею не займатимуся. Оскільки у танцях я не була ідеальною, відмовилася від цього задуму. Про акторську кар’єру теж замислилася не одразу. У школі грала у деяких постановках, однак після закінчення 11 класу побоялася вступати до театрального вишу, тому зупинила свій вибір на політехнічному інституті. Щоправда, ні інженера, ні програміста з мене не вийшло. Через два роки все ж ризикнула і подала документи туди, куди мене, як я вже зрозуміла, тягнуло найбільше – на акторський факультет Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого», – згадує Ольга.

«Робота і захоплення – одне і те ж»

Після закінчення вишу, у 2007 році, Ольга Гришина влаштувалася на роботу актрисою студії при Театрі російської драми ім. Лесі Українки. Вона брала участь у багатьох постановках, серед яких «Діалог самців», «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон», «Голий король», «Романтики», «Діти сонця» та інші.

На телеекранах зірка вперше з’явилася ще у 2002 році у фільмі «Критичний стан», де зіграла медика у невеликій лікарні. На початку 2000-х рр. актриса зіграла у фільмі «12 стільців», де втілила образ героїні Лізи, у драмі «Петля Нестерова», в епізоді «Повернення Мухтара – 2», а також у кримінальному фільмі «Адреналін», мелодрамі «Непоодинокі» та бойовику «Загін».

Переломним моментом для актриси став 2009 рік, коли вона з’явилася у комедійному серіалі «Свати». Тоді Ольгу помітили і почали запрошувати на головні ролі в інших серіалах. У 2012 році акторка зіграла головну жіночу роль у «Лекції для домогосподарок», а в наступному – у драмі «Вилікувати страх». Популярність їй принесла роль екскурсовода у мелодрамі «Гречанка». У 2016 році на екрани вийшли дев’ять фільмів за участю Гришиної, серед яких і «Центральна лікарня». Роль суворого хірурга Маргарити Главатської у цьому серіалі вважає найкращою у своїй кар’єрі, адже вона дуже сподобалася глядачам.

Як запевняє акторка, її професія і є її хобі: «У мене, як і у більшості акторів, робота і захоплення – одне і те ж. І це щастя, бо ні на що інше часу зазвичай не вистачає. Ось, наприклад, водійське посвідчення все ніяк не можу отримати. Трішки в автошколу ходила і тепер, якщо на зйомках знадобиться, кілька метрів сама за кермом проїду, але керувати машиною не можу».

«Я знаю професію лікаря зсередини»

Нещодавно на телеекрани вийшов серіал «Маршрути долі», в якому Ольга Гришина виконала роль Ірини Олегівни – головного лікаря Волноваської районної лікарні.

У серіалі показані реальні історії людей, що опинилися по різні боки лінії конфлікту в сучасній Україні. Головний герой стрічки – водій мікроавтобуса Сергій. Він перевозить людей через лінію розмежування між тимчасово окупованими українськими районами та підконтрольною територією. Роль лікаря дісталася Ользі не вперше, тому вона впевнено почувалася у білому халаті. До того ж актриса при підготовці консультувалася з мамою. «Я знаю цю професію зсередини, мені не треба було вживатися у роль – у мене мама медик. До того ж мій перший запис у трудовій книжці – санітарка», – зізнається акторка.

Ольга Гришина

Ольга Гришина намагається зайве не афішувати особисте життя. Її чоловік Кирило Кашликов – також відомий актор і режисер. Разом подружжя виховує семирічну доньку. Дівчинка знає, ким працюють батьки, проте жодного разу не бачила їх по телевізору, який у сім’ї дивитися просто не прийнято. «Після пологів я брала паузу у зйомках і займалася донькою сама. Тепер няньчиться вся сім’я потроху – і батьки допомагають, і чоловік. А якщо у мене вихідний, намагаюся з нею взагалі не розлучатися. Ми можемо разом піти до перукарні або на манікюр. Це недовго, й у дитини вистачає терпіння мене почекати. Ще ми разом багато гуляємо. Я не люблю закриті багатолюдні місця на зразок розважальних центрів, тому частіше нас можна зустріти у парку або, наприклад, океанаріумі – обожнюємо дивитися на рибок», – розповідає Ольга.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *