Основні помилки нанесення крему на обличчя

помилки нанесення крему на обличчя
Основні помилки нанесення крему на обличчя

Від крему для обличчя ми не чекаємо неймовірного дива, але все ж таки він повинен працювати: зволожувати, живити, боротися з дрібними зморшками і робити шкіру більш пружною.
Часто навіть найякісніший крем з прекрасним складом не працює, якщо ви використовуєте його неправильно.
Дізнайтеся, які найпоширеніші помилки більшість з нас робить при нанесенні засобу.

Недостатньо очищаєте шкіру перед нанесенням

Напевно ви в курсі того, як очищати шкіру, але найчастіше простого умивання водою або навіть пінкою буває недостатньо. Іноді наші пори забиті так глибоко, що це навіть непомітно. Проблема вирішується просто: після вмивання протирай шкіру міцелярної водою. Ви здивуєтеся, коли побачите, що ватний диск знову забруднився. Щоб крем діяв ефективно, потрібно використовувати його лише на ретельно очищену, а ще краще – злегка розпарену шкіру.

Використовуєте холодний крем

Багато хто з нас зберігає креми в холодильнику (якщо тільки на етикетці не написано, що цього не можна робити), і в цьому немає нічого поганого – так засіб дійсно прослужить довше. Але наносити на обличчя холодний крем немає ніякого сенсу – компоненти немов «заморожуються», і їх ефективність знижується у кілька разів.
За годину до використання засобу обов’язково діставайте його з холодильника, а ще краще – перед нанесенням злегка розігрійте пальцями, щоб активізувати формулу.

Зачерпуєте крем з баночки пальцями

Це правило поширюється в першу чергу на органічну косметику, яка не містить консервантів. У такі креми, якщо вони упаковані в баночку, а не в тюбик, краще не лізти пальцями – бактерії з наших рук вступають в хімічну реакцію з компонентами крему, змінюючи його початковий склад. Тому використовуйте спеціальну лопатку, коли зачерпуєте крем.

Наносите крем не по масажних лініях

Те, як ваш крем буде працювати, залежить не тільки від його складу, але і від способу нанесення. Якщо ви просто розтираєте засіб по обличчю активними хаотичними рухами, особливого ефекту не чекайте – хіба що розтягнеться шкіра. Існують особливі масажні лінії, за якими потрібно розподіляти крем легкими рухами, кінчиками пальців.
Кожен вечір і ранок робіть масаж обличчя (це займе не більше хвилини) – рухатися треба від центру до периферії. Тобто починайте наносити продукт двома руками від середини лоба до скронь, від носа до мочок вух, від середини підборіддя до вилиць.

Використовуєте нічний крем за 5 хвилин до сну

Намазалася кремом і відразу пішла спати, знайоме? Ну, звичайно, на баночці з кремом написано ж – «нічний»! Тільки це зовсім не означає, що відразу після використання засобу потрібно припасти щокою до подушки, витерши весь склад о наволочку. Перш ніж вирушити спати, дайте крему вбратися – наносьте його мінімум за 40 хвилин до сну.

Не змиваєте нічний крем

Вранці на обличчі ви не повинні відчувати присутності нічного крему – якщо шкіра досі жирна, а крем не вбрався, значить, вам потрібно або змінити засіб, або наносити його більш тонким шаром. Якщо ж ви в будь-якому випадку виявляєте залишки нічного продукту, значить, вмитися тільки водою буде недостатньо – використовуйте м’яку пінку або гель.

Використовуєте денний крем відразу перед виходом на вулицю

Ще одна поширена помилка – наносити крем відразу перед виходом на вулицю, коли шкіра ще жирна і притягує дрібний пил. Правильно буде використовувати денний крем за годину до того, як вийдете з дому – по закінченні цього часу можете сміливо промокнути залишки серветкою, тому що шкіра вже вжила всіх необхідних їй речовин.

Занадто часто користуєтеся живильним кремом

Поживний крем обов’язково повинен бути у вашій косметичці, але навіть найдорожчий і якісний засіб може нашкодити, якщо використовувати його занадто часто. Нанесіть живильний крем 2-3 рази на тиждень, а решту часу використовуйте звичайний зволожуючий. В іншому випадку шкіра звикне до рясного харчування і захисту, а потім перестане сама виробляти необхідні речовини, втратить природний імунітет.

Наносите крем товстим шаром

Ще одна поширена помилка, яка зводить всі ваші старання нанівець, – нанесення крему занадто товстим шаром. Це саме той випадок, коли щедрість недоречна. Вашій шкірі потрібно стільки крему, скільки вона в змозі ввібрати! Якщо ж на обличчі залишається плівка, то порам просто перекривається кисень, шкіра не дихає, що може стати причиною її передчасного старіння.

Роками не змінюєте догляд за шкірою

Навіть якщо ви знайшли улюблений крем, який ідеально підходить шкірі, це не означає, що їм можна користуватися роками. Справа в тому, що наша шкіра дуже швидко звикає до будь-яких впливів, і активні компоненти, що містяться в косметиці, перестають діяти.
Щоб такого не відбувалося, раз у 2-3 місяці влаштовуйте шкірі відпочинок від будь-яких засобів – ніякої гіалуронки і вітамінних коктейлів цілий тиждень! Шкірі теж потрібна «дієта», щоб вона знову почала сприймати живлення.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *