Особливий макіяж

Особливий макіяж
Особливий макіяж

При виконанні святкового макіяжу можна дозволити собі трохи більше фантазії. Образ повинен бути більш яскравим, ніж підлітковий макіяж у школу, але таким же індивідуальним.

Як і при виконанні повсякденного макіяжу все починається з очищення шкіри і нанесення тональної основи, якщо потрібно повне вирівнювання кольору шкіри. Якщо ж точкові дефекти, можна обмежитися використанням консилера, вирівнявши тон виключно за допомогою пудри.

Макіяж очей можна зробити більш насиченим, туш можна використовувати чорну, нижні вії – злегка підфарбувати. Тіні можна вибрати більш насичених відтінків, контур очей підкреслити акуратною стрілкою по верхньому повіку і ледве помітною по нижньому у зовнішньому куточку ока.

Трохи підкоригувати контур обличчя і зробити його більш виразним можна за допомогою ніжних рум’ян персикового кольору. Губи можна нафарбувати насиченою помадою пастельних персикових і коралових тонів і додати їм об’єм за допомогою нанесення поверх помади, блиску для губ.

Помірне використання тональних засобів, делікатно підкреслена лінія верхнього повіка, тіні насичених, але не вульгарних тонів і блиск на губах – таким повинен бути легкий святковий макіяж. Використання підводки і помади червоно-коричневої гами є неприпустимим, це тільки додасть вам кілька років і зробить образ важким.

Пам’ятайте: головне – почуття міри, в іншому випадку ви будете виглядати старше своїх років, а найгірше те, що це буде вульгарно. Тому, незважаючи на сильне бажання максимально використовувати косметику, намагайтеся з юних років виховувати у собі тонкий смак і щодо косметики.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *