Особливості догляду за сивим волоссям

Сивина – один із головних б’юті-трендів останнього часу. Експерти розповідають, як доглядати за сивим волоссям, щоб мати розкішний вигляд.

Особливості догляду за сивим волоссям

«Перша поява сивини для українок – треба бігти й фарбувати волосся, – каже міжнародна спікерка з колористики й салонного маркетингу Наталія Юрчак. – Здебільшого жінки не готові відрощувати сивину й брати за приклад зірок Голлівуду».

Наталія пояснює різницю в локальному й західному підходах: майже всі європейки й американки просвітлюють пасма, а в зонах, де сивина проявляється яскравіше, – наприклад, біля коріння, – роблять акценти, і тільки потім тонують, щоб у міру відростання волосся не утворювалася чітка межа. Українки ж люблять зафарбовувати сивину щільно. Є й ті, хто зберігає сивину заради заощадження часу на фарбування.

Мода на сріблястий відтінок прийшла на початку 2021 і не залишає позицій.

«Сиве волосся – часто сухе й жорстке, тому що не містить меланіну, який відповідає за колір. Через те, що змінюється структура волосся, воно стає хвилястим і нерівномірно пофарбованим», – каже колорист Михайло Сенюк.

«Сивина – це білі порожні волосини. У них є бульбашки з повітрям і суха кутикула. Якщо поглянути на сиву волосину зі збільшенням, то можна помітити: вона на вигляд, як дріт, здається деформованою», – каже Наталія Юрчак.

Тому догляд за сивиною має бути постійним. Фіолетові засоби для догляду (шампуні, кондиціонери, маски) рятують від небажаної жовтизни.

Для наповнення й розгладжування повністю сивого волосся добре підходять процедури кератинового насичення й засоби для догляду з амінокислотними компонентами.

Буває, що перша сивина контрастує з природним відтінком волосся: наприклад, темно-каштановим або чорним. Тоді темне волосся краще трохи просвітлити й переходити до рельєфної техніки, і, відростаючи, пасма гармонійно впишуться в загальний вигляд зачіски, не створюючи смужок. Для догляду за пофарбованим сивим волоссям знадобляться засоби з делікатним складом компонентів – адже з сивини колір змивається швидше.

У перервах між фарбуванням сивого волосся можна використовувати спеціальні маскувальні спреї – вони містять пігменти, що розпорошуються під час нанесення, – і таке тимчасове фарбування протримається до наступного миття. Є ще один лайфхак.

«Найпростіший прийом, – додає Наталія Юрчак, – узяти звичайну щіточку для брів або пензлик, і тінями відповідного відтінку замаскувати сивину вздовж проділу».

Тим, хто має сивину, Михайло Сенюк радить часткове мелювання, балаяж і обов’язково якісний догляд.

«Із мого досвіду найкращий спосіб зберегти натуральну сивину – зробити плавний перехід, за яким сиве волосся змішується з просвітленими пасмами та створює гарну гру кольору», – каже він.

«Уют» №3-13.01.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *