Освітлення волосся на обличчі

Освітлення волосся на обличчі

Шкіра обличчя будь-якої людини покрита малопомітним пушком. На жаль, у деяких жінок ці волоски мають темний колір. Щоб не соромитися свого вигляду, а також радіти відображенню у дзеркалі, багато хто використовує усілякі засоби для освітлення волосся. Приготувати їх можна самостійно у домашніх умовах. А деякі можна знайти в аптечці.

Перекис. Найлегший і недорогий спосіб освітлення волосся на обличчі – обробити його 3 %-м розчином перекису водню. Процедура дуже проста: досить добре змочити ватний диск перекисом, а потім протерти ним проблемні зони.

Робити це необхідно протягом 5 хв. Звичайно, одного разу буде недостатньо, але при щоденному використанні темні волоски обов’язково посвітлішають.

Гідроперит. Для знебарвлення волосся на голові деякі жінки використовують таблетки гідропериту. Цей препарат можна застосовувати і для освітлення волосків на обличчі. Для цього товчену у порошок таблетку гідропериту, кілька крапель нашатирного спирту і 3 %-го розчину перекису водню треба змішати за допомогою палички до утворення густої однорідної суміші.

Цю маску накласти на проблемні зони, а через 10 хв. змити водою. Потім, що6 не пересушити шкіру, на обличчя нанести поживний крем. Завдяки такій процедурі волосся швидко освітлюється, стає тонким і ламким.

Однак робити її частіше одного разу на тиждень не рекомендується. Таку суміш можна накладати лише на ті зони з волосками, де немає ранок і прищів, інакше велика ймовірність отримати при цьому подразнення.

 «Погляд часу» №10-05.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *