Отримати субсидію буде важче

отримати субсидію

Сім’ям, у яких чоловік та дружина прописані за різними адресами, тепер важче буде отримати субсидію

Зміни в отриманні субсидії, які нещодавно затвердив уряд, стосуються також сімей, у яких чоловік та дружина прописані за різними адресами.

Є чимало сімей, у яких чоловік прописаний за однією адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці чи взагалі не працює.

Такій сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми у помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме у цю сім’ю.

Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік, оформлювалася субсидія, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомоги ні там, ні тут.

Тому Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.

Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber