Ознаки кохання

Ознаки кохання
Ознаки кохання

У сучасному світі, де життя вкрай жорстоке, людина намагається знайти підтримку, розраду і головне – справжні почуття. Якщо ти мрієш знайти свою другу половинку або вже маєш кохану людину, – прочитай поради, приведені нижче, – це 10 ознак рівня твоєї закоханості і твого друга (подруги). Можливо, за цими ознаками, ти розпізнаєш справжнє кохання, а також дізнаєшся, яке відношення до ваших стосунків має твій хлопець (дівчина).

Отже, поїхали!

Для початку, давай розберемося у твоїх почуттях. Ось ознаки кохання:

Ознака 1. Тобі подобається чути голос свого «френда», а його (її) смішна манера говорити (рухатися тощо) викликають у тебе лише теплу усмішку і почуття, щось на зразок «він (вона) у мене унікальний (-а)!».

Ознака 2. Недоліки коханого (-ї) у зовнішності сприймаються дещо так: «яка у нього мила горбиночка на носі» чи «його щербинка між зубами просто чарівна!» і тому подібне.

Ознака 3. Якщо його (її) немає поруч, ти дуже сумуєш, постійно дзвониш і надсилаєш SMS-ки, а коли половинка поруч – твоя радість не має меж і ти добрішаєш до всіх (навіть до злючки Маринки з 10-А).

Ознака 4. Коли ти говориш із ним (нею), то тобі здається, що ви ніколи не закінчите – так вам цікаво разом. А коли мовчите… Ех! Слів не потрібно! Вам просто приємно сидіти і мовчати…

Ознака 5. Тобі спокійно та затишно зі своїм коханим чи коханою. Ти відчуваєш, що можеш поділитися з ним (нею) усіма своїми секретами, усім, що є у душі, і ти наперед знаєш, що тебе вислухають і зрозуміють.

Ознаки кохання до тебе твоєї другої половинки

Ознака 1. Він (вона) вислуховує тебе уважно, з інтересом. Якщо потрібно, – співчуває, утішає, розраджує. Якщо подруга (друг) обожнює говорити тільки про свою власну королівську особу – кидай цього егоїста чи егоїстку одразу, нехай краще говорить зі стінкою, різниці не має. Проте, може бути варіант, що хлопець (рідше дівчина) просто «замальовується» перед тобою, щоб скласти якнайкраще враження про себе.

Ознака 2. Він (вона) не вивчає тебе під мікроскопом і не прискіпується до недоліків у твоїй поведінці чи зовнішності. Якщо об’єкт твоїх мрій при кожній зустрічі, скептично дивлячись на тебе, прорікає щось на зразок: «Гладкішаємо, я бачу… У мене, до речі, є зайвий абонемент до спортзалу» чи «Вибач, але зі смаком у тебе очевидні проблеми. Хто у наш час так одягається?», біжи від такого «доброзичливця» якнайдалі.

Ознака 3. Друг (подружка) дзвонить тобі по десять разів на день і надсилає SMS-ки, хвилюючись за тебе не менше, ніж турботлива матуся.

Ознака 4. Слухає тебе з інтересом, захоплено дивлячись у очі й ловить кожне твоє слово. Переказує твої «мудрі» слова друзям, при цьому захоплюючись: «А от мій Вовчик сказав…» або «А Олюня вважає…»

Ознака 5. Іноді (чи часто) твоя половинка з блаженною посмішкою на обличчі каже: «Знаєш, мені з тобою так добре (затишно, спокійно)!». Слів більше не потрібно. Повір, ці слова від щирого серця!

Ці «ознаки кохання», звичайно, далеко не всі, бо розглянути всі нюанси й аспекти кохання – не вистачило б і журналу. Та знай, якщо ці ознаки присутні у ваших стосунках – ви щаслива закохана пара, якій можна тільки позаздрити (навіть якщо «сваритеся по десять разів на день» і «він не подарував квіти на «День захисту морських котиків»).

Ознаки співпадають приблизно 50 на 50? Не хвилюйся! У вас просто легка закоханість, яка згодом чи переросте у більш складні і серйозні почуття, чи, можливо, зійде нанівець.

Нічого, зовсім нічого не співпало? Не переймайся. Значить, зараз поруч із тобою просто не та людина. Справжнє кохання попереду!

І на останок бажаю тобі не розмінюватися на нетривалі відносини, а цінувати себе, свою індивідуальність. Повір, людина, з якою у тебе буде справжнє, взаємне почуття – кохання, обов’язково з’явиться у твоєму житті, можливо, зовсім скоро. Бажаю тобі успіхів в «амурних пошуках» і удачі знайти кохання від якого «метелики у животі» і щастя у душі!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *