Ознаки того, що крем вам не підходить

крем вам не підходить
Ознаки того, що крем вам не підходить

«УЮТ» №15-2019

Навіть найбільш безневинні та перевірені б’юті-продукти можуть призвести до проблем зі шкірою. Не виключено, що неприємні «наслідки» – результат бездумно підібраного зволожуючого крему.

Саме зволожуючий крем – це необхідний мінімум для щоденного догляду за шкірою. Ним користуються найчастіше.

Зволожуючий крем – відмінне живильне середовище для бактерій. Зволожуючий засіб потрібно обов’язково протестувати, щоб підібрати те, що підходить саме вам.

П’ять «дзвіночків», які повинні викликати у вас підозру:

• використання крему відбивається на відтінку шкіри, наприклад, вона стає більш рожевою або смаглявою.
• після нанесення «проступають» деякі області обличчя (щоки, ніс, підборіддя й лоб). Це означає, що засіб не підтримує належним чином водний баланс – жирні ділянки стають більш помітними.
• при застосуванні засобу виникає відчуття роздратування, печіння або який-небудь дискомфорт.
• через годину після нанесення зволожуючого крему шкіра залишається сухою. Це означає, що засіб містить багато води, яка швидко випаровується, або мізерну маслянисту базу, яка недостатньо пом’якшує шкіру.

У більш екстремальних випадках або після тривалого використання неправильної косметики може виникнути акне. Зазвичай на цю обставину вказує область очних западин, виски й підборіддя.

Поспостерігайте за шкірою деякий час. Якщо косметика, яку ви застосовуєте, не виконує заявлену функцію – зволожувати, живити або пом’якшувати сліди втоми, – варто підібрати інший продукт для б’юті-раціону.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *