Паперові рушники в рази корисніші, ніж здається

Паперові рушники – унікальна річ, яка повинна бути в арсеналі кожної господині! Вони здатні спростити ряд побутових справ!

Паперові рушники

Обсмажена страва вийшла занадто жирною? Якщо у вас є паперові рушники, то з ними ви вирішите проблему за секунду, просто обернувши відрізком паперу котлети, стейки чи оладки.

Процес відмивання плити і мікрохвильової печі можна значно прискорити. Зазвичай господині спершу зволожують забруднені поверхні, потім наносять на них засіб, а потім старанно його вимивають за допомогою ганчірки. Із рушниками справа піде швидше, вони за пару рухів і забруднення розщеплять, і всю піну вберуть.

При прибиранні у ванній кімнаті й туалеті ми часто працюємо з їдкою хімією, яку потім складно до кінця вимити з ганчірок. Щоб позбавити себе від зберігання не стерильних і безпечних тканин, варто використовувати замість них паперові рушники, які не шкода викинути після прибирання.

Якщо потрібно швидко відфільтрувати каву чи бульйон, то паперові рушники знову опиняться до речі! Усього один відріз паперу неодмінно впорається із завданням і залишить на собі всі непотрібні частинки.

Любителям дачних справ паперові рушники знадобляться навесні, коли приходить пора для замочування насіння. Зазвичай посівний матеріал закутують у марлю, але папір для цих цілей підійде куди краще, та й робота з ним іде швидше.

Із паперових рушників виходять чудові вироби для розвитку творчих навичок дитини. Трішки фантазії і ви можете разом перетворити папір у квітку, бабку чи метелика.

Коли необхідно прибрати на зберігання тендітні вироби, наприклад, посуд, статуетки або ялинкові іграшки – паперові рушники виявляться дуже до речі, адже ними можна обернути предмети з метою їх збереження. Витрати виявляться копійчаними, а відколи більше не засмутять.

«Погляд часу» №35-26.08.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *