Парфуми власноруч

Самостійне виготовлення парфумів – це справжнє диво, яке дає можливість відчути себе парфумером. Ви можете експериментувати, змішуючи композиції поміж собою для створення неповторного аромату.

Парфуми власноруч

У першу чергу потрібно вирішити, з чого ви будете виготовляти свій унікальний парфум: з ефірних олій чи із готової парфумерної композиції.

– Якщо з ефірних олій, то вам будуть потрібні: очищена вода, медичний спирт або базова олія (оливкова, жожоба), гліцерин. Усі компоненти можна придбати в магазинах, аптеках і в Інтернеті. Найдорожче з цього списку, це олія, але від її якості залежить результат, тому не варто на ньому економити. Не забудьте придбати флакончик із розпилювачем, де буде зберігатися парфум.

Спочатку зробіть парфумерну композицію з тих олій, які ви придбали. До обраної базової олії додайте приготовлену суміш з інших олій, потім гліцерин, воду та спирт. Усе це потрібно перемішати і поставити в холодне місце.

– Якщо ви вирішили виготовити парфуми з готової парфумерної композиції, то вам знадобиться концентрат (також можна придбати в магазинах), який потрібно розвести медичним спиртом.

Потім додайте спеціальну речовину – амброксан. Цей компонент має закріплюючі властивості, додає стійкості аромату. Цей спосіб значно простіший за попередній: потребує мінімум часу та компонентів.

Варто зазначити, що косметичні засоби та парфуми, виготовленні в домашніх умовах, за якістю не гірші за куплені. Більш того, ви можете бути впевнені, що в їхньому складі немає шкідливих речовин. Головне – це купувати якісні інгредієнти.

«Уют» №9-25.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *