Паростки – на наступний день

Неймовірно простий і швидкий спосіб пророщування насіння – на наступний день ви побачите паростки.

Швидкий спосіб пророщування насіння

Час іде, терміни посадки підпирають, терпіння закінчується. Існує чимало способів, як прискорити появу довгоочікуваного паростка, але якісь із варіантів працюють не дуже добре, а для інших потрібні спеціальні засоби, яких немає під рукою. Неймовірно простий, але настільки ж ефективний спосіб не зажадає від вас нічого, окрім води.

Отже, в якості підготовки, у насіння бажано зрізати «носики» (якщо вони є). Будьте дуже обережні, щоб не пошкодити саме насіннячко – працюйте маленькими манікюрними ножицями!

Далі, покладіть насіння у ватний диск або загорніть у марлю.

Для процедури вам знадобляться дві ємності. В одну з них потрібно налити крижану воду (можна навіть додати кубики льоду), а в другу ледь остиглий окріп (від води ще повинен іти пар). Ватний диск, у який загорнуте насіння, тримайте пінцетом, щоб не обпекти руки.

Занурте ватний диск у гарячу воду і порахуйте до трьох.

Після цього вийміть, злегка відіжміть й одразу занурте в ємність із крижаною водою. Знову порахуйте до трьох, вийміть і відіжміть.

Повторіть процедуру чергування гарячої і крижаної води тричі. Після цього диск злегка відіжміть, покладіть у коробочку, яка закривається, і поставте у тепле місце.

Через 15-18 годин ви побачите, що насіння дало паростки. Відразу після цього необхідно висівати насіння у ґрунт, щоб молоді корінці не вросли у вату чи тканину і не пошкодилися.

Олена Лозова, Чернігівська обл.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *