Павло Вишняков:
«Кохання вимагає тиші»

Павло Вишняков
Павло Вишняков: «Кохання вимагає тиші»

Чарівний Павло Вишняков – кумир фанатів культового серіалу «Повернення Мухтара». Нині актор щільно зайнятий в українських теле- і кінопроектах, підкорює серця глядачів шоу «Танці з зірками», мешкає в Києві і, здається, знайшов тут своє кохання. Давайте ближче познайомимося зі всенародним улюбленцем.

Дитинство та юність

Павло Михайлович Вишняков народився 10 червня 1983 р. в Могильові (Білорусь). Батьки Павла не мали відношення до світу мистецтва, обидва вони представники технічних професій. А ось сам Паша з дитинства виявляв здібності: хлопчик обожнював влаштовувати домашні концерти, добре малював і майстрував різні вироби (будиночки з картону, фігурки з пластиліну тощо). Добре навчався в школі, займався спортом і музикою. У старших класах Павло записався до місцевого драмгуртка. Красивого, високого, спортивного хлопця помітили і стали давати йому все більш значущі ролі. Це й визначило подальший життєвий шлях Павла: отримавши атестат зрілості, Вишняков відправився до Мінська, де подав документи в Державну академію мистецтв. І з першої ж спроби вступив!

Актор театру

Ще студентом Вишняков почав виступати на сцені Державного музичного театру (Мінськ). Тоді ж відбувся й кінодебют молодого актора: у 2003 р. він з’явився в одному з епізодів російсько-білоруського серіалу «Небо і земля». Після закінчення академії у 2004 р. Павло увійшов до штату Національного академічного драмтеатру ім. Горького. Його задіяли в різних постановках – «Крокодил», «Тригрошова опера», «Приборкання норовливої» та інших. Театральна кар’єра Вишнякова розвивалася досить успішно, у його творчому доробку вже було більше 20 ролей. Однак актор мріяв про кіно.

Кар’єра в кіно

У період із 2005 по 2008 рр. Вишняков знімався в невеликих ролях, як правило, це були фільми білоруських режисерів. Усе змінилося, коли в житті Вишнякова з’явився серіал «Повернення Мухтара». Коли в 2009 р. режисер В. Златоустівський зібрався знімати 5-й сезон «Повернення Мухтара», йому потрібно було за короткий термін знайти заміну Олександру Волкову, який залишив проект. Павлу Вишнякову повідомили про проби в серіал знайомі. Молодий актор вирішив спробувати свої сили – і його затвердили на роль Максима Жарова. Щоб ужитися в роль, йому довелося придбати диски із записом серіалу і переглянути їх усі – раніше Вишняков поняття не мав про цей серіал!

Павло Вишняков
Кадр з серіалу «Повернення Мухтара»

Після виходу перших же серій 5-го сезону серіалу «Повернення Мухтара» 25-річний Павло Вишняков прокинувся знаменитим. І скоро цей проект почав займати все більше місця в житті молодого актора. Зйомки проходили в Києві, і Вишнякову доводилося декілька разів на місяць їздити туди з Мінська. У 2008 р. Павло покинув театр і впритул зайнявся розвитком своєї кінокар’єри. У 2014 р. на екрани вийшов 9-й сезон серіалу, і як каже сам актор, він опинився на роздоріжжі:

– У 2014 р. ми відзняли останній сезон серіалу в Україні, і в мене почався дуже складний період. Було багато зради від людей, які за час зйомок стали мені близькими. В очі вони говорили одне, за спиною – інше. Думав навіть кинути професію. Але коли повернулася можливість мислити тверезо, розглядав два варіанти: або я починаю роботу з нуля в Стамбулі, або беру відпустку і їду до Києва.

«Після зйомок у «Поверненні Мухтара» я почав ходити на кастинги і з порога чув: «А, це ж із «Мухтара». Нам це не цікаво». Через це, до речі, поголився наголо, захотів бути іншим. У 2015 р., коли переїхав до Києва, я уникнув цього типажу і почав усе з нуля. Лисим мене тут раніше ніхто не бачив і не знав».

Однак у Туреччині проект закрили, і Вишняков поїхав до Києва. Роботи було багато, з’явилися перспективи, і в 2015 р. актор прийняв важливе рішення – переїхав до України. У 2016 р. шанувальники могли побачити актора у двох українських мелодрамах «Співачка» (Сергій Кремньов) і «Запитайте в осені» (Ігор). Навесні на телеекрани вийшов серіал з його участю – «Опер за викликом» (Вишняков грає головну роль – капітана Артема Трофимова).

Під час зйомок у серіалі «Опер за викликом» Павло виконував усі трюки самостійно. Заради ролі актор інтенсивно тренувався в залі й відмовився від солодощів.

Особисте життя

За словами актора, про свій переїзд до України він ні на секунду не пошкодував. Але рішення далося йому нелегко: у Москві у нього залишалася кохана. На знімальному майданчику «Мухтара» Павло зустрів актрису Світлану Брюханову. У серіалі вона грала роль капітана поліції Катерини Калитиної.

– Ми дуже багато часу проводили разом. І в один момент це переросло у відносини. Ми були разом близько року, – зізнався актор.

Після закінчення проекту Світлана повернулася до Москви, а Павло – до Мінська. Відносини не витримали випробування відстанню.

– Зараз мені складно назвати це коханням… Це був службовий роман, – ось як коментує Павло свої відносини зі Світланою.

Павло Вишняков
Юлією Сахневич на шоу «Танці з зірками»

Як складається особисте життя Вишнякова зараз? Після блискучих виступів дуету на шоу «Танці з зірками» усі глядачі почали приписувати акторові роман із чарівною партнеркою Юлією Сахневич. Утім, побічно актор усе ж дав коментар з цього приводу: «Це моє щастя. Те, що поруч зі мною – це моє щастя. І в мене є правило ніколи не афішувати свої стосунки, тому що кохання вимагає тиші. І всім раджу не афішувати, а оберігати його», – підкреслив актор.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *