Пенсіонерам, що працюють, зберегли всі соціальні виплати

зберегли всі соціальні виплати
Пенсіонерам, що працюють, зберегли всі соціальні виплати

Соціальні виплати пенсіонерам, що працюють, скасовувати не будуть. Про це заявили у Міністерстві соціальної політики України.

Як зазначають у відомстві, пенсіонерам, що працюють, для збереження виплат немає потреби вибирати між пенсією і зарплатою.

«Міністерство соціальної політики України офіційно повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності. Проведена пенсійна реформа не передбачає необхідності вибору між пенсією і зарплатою для пенсіонерів, що працюють. Навпаки, саме для того, щоб припинити дискримінацію пенсіонерів, що працюють, і була проведена пенсійна реформа», – зазначили у відомстві.

Також у міністерстві додали, що ні уряд, ні відомство не має наміру обмежувати права пенсіонерів, які працюють. У той же час введена з 1 жовтня 2017 року норма про 15 % зменшення пенсійних виплат пенсіонерам, що працюють, скасована.

Раніше повідомлялося, що Кабмін планує переглянути пенсії тим українцям, які на момент виходу на пенсію мають більше 35 років стажу, але невеликі виплати.

Нагадаємо, пенсійна реформа вступила у силу з 1 жовтня 2017 року.

Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій шляхом перерахунку з 1 жовтня 2017 року з використанням єдиного показника середньої зарплати, який використовується для призначення пенсії у 2017 році на суму 3764,4 грн із коефіцієнтом вартості року страхового стажу у розмірі 1 (на даний момент – 1,35).

Закон також передбачає збільшення максимальної суми, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (ЄСВ), до 15 мінімальних заробітних плат (на даний момент – 48 тис. грн). При цьому розмір ставки ЄСВ змінюватися не буде.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *