Пенсія в Україні: громадянам назвали дві важливі зміни

Пенсія в Україні: громадянам назвали дві важливі зміниПенсійну реформу планують повноцінно реалізувати до 2020 року.

Кабінет Міністрів затвер­див “Стратегію модерніза­ції і розвитку Пенсійного фонду до 2020 року”. Ре­форма передбачає ліквіда­цію управління Пенсійного фонду. Замість нього на основі пошти, банку чи ін­шого підприємства відкри­ють агентські пункти, яких протягом 2017 року було створено близько 500. До того ж фонд переходити­ме до електронного доку­ментообігу, тому громадя­ни зможуть звертатися до установ, незалежно від міс­ця реєстрації проживання.
Варто відзначити, що незабаром пенсіонери отримають нові пенсійні посвідчення, які висту­патимуть і банківською карткою. На нових посвід­ченнях буде інформація про пенсійну справу, отри­мані пільги та соціальні права особи.
Українська влада розпо­чала впровадження пен­сійної реформи ще восе­ни 2017 року. Деякі зміни вступили в силу з 1 січня 2018 року, деякі будуть реалізовані протягом року.
Нагадуємо, що для того, щоб вийти на пенсію в 60 років, громадяни України повинні мати не менше 25 років стажу. За умови на­явності 15-25 років стажу пенсійні виплати будуть нараховуватися із 63 ро­ків, менше 15 років стажу – із 65 років.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber