Переноска для тваринки своїми руками

Українці своїх не залишають, і це стосується не тільки людей. Тікаючи від російської агресії, люди забирають із собою чотирилапих друзів. Якщо це котик чи невеличкий песик, зручно евакуювати їх у переносці. Однак, що робити, якщо її немає?

Переноска для тваринки своїми руками

Виготовити переноску можна зі звичайного прозорого побутового контейнера, який, швидше за все, є майже у кожної господині вдома.

Перше, що необхідно зробити: отвори для повітря, щоб тваринка могла дихати. Це можна робити гострим ножем, але пластик буде кришитися та тріскатися. Найкраще, якщо ви ніж або щось гостре (можливо, шило) підігрієте на вогні та обережно зробите отвори. Далі необхідно створити отвори під мотузки, які стануть ручками для переноски.

У соцмережах користувачі показують подібну саморобну переноску з картонної коробки. Однак така переноска може бути небезпечною для тварини, вважає ветеринар Вікторія Шерстюк: «Тварина у переносці може сходити в туалет. Тоді вона буде вже небезпечною».

А от пластикові переноски в умовах війни чи не найкращий варіант. Однак є кілька моментів, яких слід дотримуватися, зауважує ветеринар: «Це має бути великий бокс (у 3-4 рази більший за тваринку), прозорий, міцно закриватися».

Зі старого светра, пальта або пледа можна пошити переноску у вигляді сумки з ручками. Дно та бічні стінки слід зміцнити пластиковими вставками. Також, як ущільнювач, підійде поролон або пінополіуретановий каремат.

Ручки необхідно викроїти з довгих смужок щільної тканини і пропустити їх уздовж стінок та дна переноски, щоб під час транспортування тварини ручки не обірвалися.

Якщо у вас є готова сумка, в яку поміщається ваш домашній улюбленець, ви можете її переробити. Зміцніть дно та боки сумки за допомогою пластику. Один із верхніх кутів сумки можна зрізати, щоб тварина могла дихати. Краї обробіть смужкою тканини.

Трансформувати в дорожню переноску можна будь-який кошик, що підходить за розміром. Прикріпіть скотчем кришку із фанери, пластику. На дно постеліть м’яку тканину.

Пластиковий контейнер із кришкою, відро, баклажка чи каністра – ще один варіант імпровізованої переноски. Зробіть у кришці й у стінках ємності отвори для доступу повітря.

Нагадаємо, біженцям з України дозволено перетинати кордон ЄС із домашніми тваринами.

Аліна Климчик

 «УЮТ» №18-28.04.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *