Перепис населення у 2020 році відбуватиметься за допомогою смартфонів

Перепис населення відбуватиметься за допомогою смартфонів
Перепис населення у 2020 році відбуватиметься за допомогою смартфонів

«Погляд часу» №25-2019

Українцям запропонують самостійно заповнити відповідні дані в електронному кабінеті домогосподарства.

Перепис населення України у 2020 році відбуватиметься через смартфон. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

«Перепис населення України у 2020 році буде відбуватися через смартфон. Уже кілька років ми проводимо підготовку саме до такого способу, хоча є свої труднощі й у ньому», – розповів Кубів. За словами міністра, міжнародна практика рекомендує проводити перепис населення раз на 10 років. «В Україні перепис населення має додаткове завдання – встановити місце проживання вимушених переселенців внаслідок анексії Криму та війни на Сході. А їх, за різними даними, в Україні від 1,3 до 1,7 млн осіб, і вони мають право на соціальну допомогу та інші пільги», – зазначив Кубів.

«Заповнена інформація буде захищена спеціальним шифруванням, щоб знеособити персональні дані під час передачі на центральний сервер. Для тих, хто не хоче або не може самостійно заповнити дані в електронній формі ми пропонуємо відповісти на запитання традиційної анкети, яку будуть мати представники команди перепису на спеціальному планшеті чи смартфоні. Ці дані також захищені і потраплятимуть на центральний сервер Держстату», – наголосив Кубів.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *