Переплутав наречених

Переплутав наречених
Переплутав наречених
Фото: JP Photography, Facebook

6,5 годин, $40 за бензин і 450 непотрібних знімків – таку ціну фотограф Джейкоб Петерс з американського Арканзасу заплатив за власну помилку під час роботи. Закохана пара замовила Петерсові передвесільну фотосесію, пише The Independent. Зйомки мали пройти на світанку, в заповідній місцевості серед скель і лісу.

Щоб встигнути зняти наречених до сходу сонця, фотограф встав о другій ночі. Закинув у машину техніку вагою 13 кг. О шостій ранку дістався на місце. Зв’язку не було. Лишалося тільки чекати.
За деякий час Петерс помітив молоду пару, що піднімалася на скелю. Почав знімати. Закохані провели на вершині кілька хвилин. Потім хлопець став на одне коліно, дістав обручку і вручив дівчині. Фотограф остаточно впевнився, що це його клієнти.
О 09:00 Петерс написав замовникові повідомлення. Привітав із вдалою фотосесією. Запевнив, що фото вийшли чудовими.
Відповідь його шокувала. “Я нічого не зрозумів. Ми вас узагалі не бачили. Трохи запізнилися. Ви впевнені, що то були ми?” – відписав хлопець.
Тоді Петерс усвідомив помилку. “Я витратив 6,5 годин, 40 доларів на бензин і харчі, зробив 450 знімків – і сфотографував не ту пару”, – констатував він.
Щоб робота не була даремною, фотограф розшукав випадкових клієнтів через Facebook. Передав фотографії нареченим з Далласа, штат Техас. Каже, пара дуже зраділа несподіваному подарункові.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *