Перевірте стан вашого здоров’я

Тривалість життя залежить від правильного способу життя і щорічного проходження медичного обстеження, яке дозволяє виявити різні захворювання на ранній стадії. Однак крім цього можна періодично перевіряти своє здоров’я самостійно в домашніх умовах.

Три невеликих тести займуть хвилиниу, але допоможуть зрозуміти, чи правильно функціонує ваш організм чи виникли певні проблеми.

Перший тест
Перевірте стан вашого здоров'я

Для початку необхідно зімкнути пальці в кулак, міцно утримуючи їх 30 сек. Потім слід розслабити руку. Долоня стане блідою, оскільки протягом 0,5 хв. у неї надходило менше крові, ніж зазвичай. Медики пропонують спостерігати за змінами, що відбуваються з рукою.

Важливо дізнатися, за який відрізок часу вона поверне свій колишній колір. Якщо це не відбувається занадто довго, то з великою ймовірністю у вас може розвиватися артеріосклероз. При цьому захворюванні кровоносні судини стають твердими і вузькими, що ускладнює пересування по ним крові. Це у свою чергу призводить до того, що серце не отримує необхідні йому поживні речовини і достатній обсяг кисню.

Другий тест

Потрібно натиснути протягом 5 сек. на нігтьову пластину. Після чого шкіра під нігтем стане помітно білішою. При нормальній роботі організму колишній відтінок повернеться вже через 3 сек. Однак, якщо це не відбулося настільки швидко, а в нігтях виникли больові відчуття, необхідно звернути увагу на своє здоров’я.

Біль у великому пальці може сигналізувати про проблеми з органами дихання, у вказівному – про захворювання шлунково-кишкового тракту, в середньому і безіменному пальці – про порушення в роботі серцево-судинної системи, і біль у мізинці вкаже на проблеми з тонкою кишкою.

Третій тест

Треба лягти на тверду поверхню обличчям униз, руки повинні бути розміщені уздовж тіла. Прийнявши потрібне положення, потрібно одночасно дві ноги спробувати підняти, при цьому тіло повинно щільно прилягати до поверхні. Якщо ноги вдасться утримати в повітрі не менше 30 сек., то з вашим організмом усе в порядку. У випадках, коли це стало справжньою проблемою, необхідно перевірити стан нижньої частини хребта й органів черевної порожнини.

Головне, якщо ви відчуваєте при виконанні цього тесту дискомфорт, не перенапружуйте тіло, і при найменшому болі припиняйте вправу.

Тест не замінює професійні медичні консультації, діагностику чи лікування. Консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

«Уют» №19-05.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *