Перший раз у перший клас

Перший раз у перший клас
Перший раз у перший клас

Цього року перший раз у перший клас підуть майже 400 тис. дітей. Готувати дитину до школи починають майже за місяць, каже психолог Наталія Носаль.

«За 2-3 тижні до вересня дітей починають будити раніше. Поступово доходять до потрібного часу. Завдяки цьому дитина легше увійде у навчальний графік. Перед початком навчання важливо приділити увагу кисті руки дитини. Щоб розвинути кисть треба багато розфарбовувати і малювати. При цьому слід пильнувати, щоб дитина правильно тримала олівець. Слід навчити дитину користуватися ножицями, вирізати по прямій лінії. Ліпка з пластиліну добре розвиває дрібну моторику, яка також потрібна для писання», – радить фахівець.

Під час підготовки потрібно формувати у дитини позитивну мотивацію до навчання. Пояснювати, чим цікава і важлива школа.

«Головне, не «купувати» бажання дитини навчатися. Мовляв, проходиш тиждень у школу, а на вихідних підемо в ігроленд чи на каруселі. Батькам не можна у присутності дитини негативно відгукуватися про школу чи майбутнього вчителя. Їм потрібно стати прикладом для першокласника: разом читати книжки, навчатися, шукати потрібну інформацію. Це сприятиме мотивації дитини вперше піти до школи», – каже кандидат психологічних наук Ірина Губеладзе.

Спеціаліст радить разом із дитиною обрати шкільне приладдя і ранець. Це викличе інтерес до навчання.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.