Пес із прогулянки приніс господарям $7000

Пес із прогулянки приніс господарям $7000
Пес із прогулянки приніс господарям $7000

У Бердичеві німецька вівчарка, яку господарі випустили побігати, принесла в зубах газетний згорток із великою сумою доларів.

Молода сім’я не так давно завела собі собаку породи німецька вівчарка, щоб та охороняла будинок у приватному секторі Бердичева, на Загреблі. Собака більшу частину часу мешкає у просторому вольєрі на вулиці, де господарі для неї обладнали теплу будку.

Коли пес підріс, його стали випускати вночі бігати по всій території двору. Однак у дворі собаці стає нудно й іноді він перестрибує паркан і гуляє по навколишніх вулицях. Але до ранку завжди повертається додому.

В один із січневих днів до господарів пса забігла сусідка у сльозах і розповіла, що вона разом із чоловіком напередодні ввечері поверталася з гостей і десь по дорозі чоловік загубив згорток, у якому було 7000 доларів. Ці гроші вони позичили на купівлю автомобіля. Пропажа виявилася вранці, коли вони перевірили кишені курток.

Гроші знайшлися зовсім випадково. Господиня вирішила вдень погодувати пса і для цього пішла у його вольєр у дворі.

І виявила там… газетний згорток зі зниклими грошима, щоправда, трохи погризений.

Певно, вівчарка, під час нічної вилазки знайшла гроші та принесла їх у свій вольєр. Господарі собаки поспішили повернути своїм сусідам втрачені гроші, а ті в подяку купили для пса величезний мішок елітного корму.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *