Підбираємо форму брів за типом обличчя

Правильно підібрана форма брів здатна змінити обличчя до невпізнання, саме тому так важливо визначитися, що підходить саме вашому типу обличчя.

Кругле обличчя
Форма брів для круглого обличчя

Володарі даної форми часто мріють про загостренні вилиці, тому в хід ідуть засоби для контурінгу, щоб наблизити форму обличчя до бажаної. Однак дівчата забувають той факт, що правильно підібрані брови теж можуть візуально скоригувати занадто круглу форму. Просто необхідно будувати брови з невеликим куточком, уникаючи заокруглень у найвищій зовнішній точці брови. Універсальним варіантом також стануть брови, які схожі на крило чайки. Таким чином ви додасте обличчю більшої виразності.

Овальне обличчя
Форма брів для овального обличчя

Якщо не ідеальна, то близька до цього форма обличчя. У цьому випадку ви можете собі дозволити будь-яку форму брів, однак візажисти радять придивитися до прямих ліній, щоб не зробити обличчя занадто заокругленим. Те ж саме стосується брів-арок – гострі і заокруглені куточки не будуть виглядати так само гармонійно, як акуратні прямі брови.

Квадратне обличчя
Форма брів для квадратного обличчя

При побудові брів на квадратному обличчі головним завданням є візуальне пом’якшення нижньої щелепи. У цьому випадку візажисти радять злегка заокруглити брови. Крім того, дівчатам із масивною щелепою візажисти рекомендують приділити особливу увагу товщині брови, вона не повинна бути занадто тонкою чи широкою, ідеальний варіант – брови середньої товщини зі злегка округленим зовнішнім куточком.

Обличчя «сердечком»

Найпомітнішою частиною такого обличчя є лоб. І знову на допомогу приходять брови: уникаємо прямих ліній, брова повинна бути злегка округлої форми з дещо піднятим «хвостиком». Якщо кінець брови буде опущеним донизу, обличчя набуде сумного вигляду.

«УЮТ» №18-30.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *