Підвищення потенції народними засобами

Взагалі, підвищення потенції народними засобами має ряд переваг, тому що рослини діють комплексно і оздоровлюють весь організм. Поради що до підвищення потенції адресуються виключно чоловікам. Але розумні жінки, що піклуються про благополуччя сім’ї, теж звернуть на них увагу.

* * *

Медики стверджують, що якщо причиною статевого безсилля є різні захворювання (діабет, ожиріння, виснаження, серцево-судинні захворювання), то обов’язково треба лікувати основну хворобу, і тоді зникне і проблема з потенцією, а в інших випадках – заспокоювати і зміцнювати організм. А почати треба з нормального харчування. Отже, для чоловіків дуже важлива, по-перше, білкова їжа. Це м’ясо, риба, яйця.

* * *

Найсмачніший рецепт, який пропонується в багатьох народних лікарських порадниках – це суміш меду з волоськими горіхами. Волоські горіхи подрібнити, залити медом у рівних пропорціях, вживати по 2 ч. л. два-три рази на день через 30 хв. після їди, запиваючи молоком. Курс лікування 20-30 днів.

Подрібнені волоські горіхи з медом

* * *

Прекрасним засобом, що стимулює статеву активність, є пилок квітучих рослин. Її називають джерелом бадьорості та енергії, засобом, що підвищує життєву силу і настрій. Збирають пилок, як правило, навесні. Він продається в аптеках, магазинах. Вживати його слід по 0,5 ч. л. тричі на день два тижні.

* * *

Сухі суцвіття (шишки) хмелю у кількості 1 ст. л. залити 1 скл. окропу і при закритій кришці варити на слабкому вогні 5 хв. Охолодити, процідити і пити по 0,5 скл. двічі на день до їди 10 днів.

* * *

Настоянка клена гостролистого: 1 ст. л. подрібненого висушеного молодого листя на 200 мл окропу. П’ють охолодженим по 50 мл три-чотири рази на день.

«Погляд часу» №16-16.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *