Після 80 років ризик смерті значно падає

прожити довго

Якщо ви хочете прожити дуже довго, то вам потрібно протриматися до 80. Дослідження показало, що після цього віку ризик смерті падає і не підвищується аж до 105 років.

Якщо вірити новому дослідженню вчених з США та Італії, то людина все ще не досяг меж тривалості життя, відведених йому природою. Якщо нам пощастить дожити до 80, то ризик смерті почне знижуватися, що підтвердили спостереження за участю 4 000 осіб. А після 105 він знову зменшується, істотно збільшуючи ймовірність дожити до 110. І це стає все більш поширеним явищем. В ході дослідження люди, що з’явилися на світ до 1910 року, дуже рідко проживали понад 96 років, а в наші дні довгожителів стало набагато більше. МедікФорум нагадує: раніше інша група дослідників довела, що після 85-90 років зовнішнє старіння людини припиняється. Іншими словами, яким він виглядав у 85, таким він буде виглядати і в 95 з мінімальними відмінностями.

Прийнято вважати, що зростання середньої тривалості життя пов’язаний з розвитком медицини, проте експерти в еволюційної демографії, які проводили дослідження, вважають, що мова може йти про еволюцію людини за допомогою натурального відбору. Саме це залишає більше простору для довгожителів. Дослідники підкреслюють, що ніякої межі тривалості життя людини поки не виявлено. Не тільки ризик смерті не виростає з віком, самі люди живуть все довше і довше.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.