Платіжки за електроенергію: на що звернути увагу

Платіжки за електроенергію на що звернути увагу
Платіжки за електроенергію: на що звернути увагу

«Погляд часу « №12-2019

За лютому українці вже почали отримувати оновлені платіжки – від нових постачальників електроенергії. Що змінилося і як по них платити?

З чим пов’язані зміни

У зв’язку з реформою на енергоринку старих обленерго більше немає, вони розділилися на дві компанії. Одна – обслуговує розподільні електромережі, а друга – постачає електроенергію, формує платіжки і забезпечує розрахунки зі споживачами.

Що змінилося у платіжках

На перший погляд, усе залишилося як і раніше. Але поновлення все ж є, їх важливо не упустити.

У рахунках змінилися реквізити, оскільки змінився постачальник. Переукладати договори людям не потрібно. Але, щоб випадково не оплатити колишньому постачальнику за спожите у січні світло – касиру в банку або на пошті треба сказати про зміну рахунку. Якщо ви раніше платили через Інтернет, то доведеться самостійно оновити реквізити.

Як платити

Найбільш зручний спосіб оплати – на сайті постачальника. У ньому можна передати показники лічильника, оплатити спожиту електроенергію, можна контролювати стан своїх нарахувань і відповідно розрахунків. Платити через сайт постачальника можна без комісії.

Терміни, коли необхідно передавати показники, не змінилися. Дані, як і раніше, можна вносити на сайті чи повідомляти оператору контакт-центру по телефону. Номер є у платіжці і на сайті постачальника.

Як економити

Щоб менше витрачати на електрику, енергетики радять встановити енергоефективні лампочки, розетку з таймером.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *