Пляж для морських левів

Рада Нової Зеландії на місяць закрила автомобільну дорогу, щоб морські леви та їхні дитинчата могли безпечно дістатися океану. На порушників їхнього спокою чекає розплата.

Пляж для морських левів

Тварини оселилися на полі для гольфу в Данидині та почали «регулярно переходити дорогу, щоб дістатися пляжу». Задля їхньої безпеки влада вирішила тимчасово пожертвувати комфортом водіїв.
«Ви все ще можете відвідати цей район пішки або велосипедом, але, будь ласка, дайте морським левам більше місця (не менше 20 м), – ідеться у заяві. – Якщо ви вигулюєте собаку в цьому районі, тримайте її на повідку, бо буває, що морських левів важко помітити».

Новозеландські морські леви знаходяться під загрозою зникнення і є одним із рідкісних видів морських левів у світі. Згідно з місцевим законодавством, будь-кому, хто вб’є морського лева, загрожує до двох років ув’язнення чи штраф у розмірі до $178 тис.
Місцевим жителям рішення влади сподобалося, а дехто навіть запропонував закрити дорогу назавжди.

«Нам потрібно захистити наше прекрасне морське життя, – написала користувачка фейсбуку. – Нам пощастило, що на нашому узбережжі живуть морські ссавці, і нам треба ділити з ними простір».

«Уют» №26-23.06.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *