По тому як ви схрещуєте пальці рук, можна розповісти про вашу особистість.

Експерти мови тіла вважають, що те, як ви схрещуєте пальці рук, багато про вас говорить. До такого висновку прийшов лауреат Нобелівської премії Роджер Уолкотт Сперрі. Згідно з його дослідженням, поведінка людини залежить від того, яка частина її мозку, ліва чи права, більш активна.

Як ви схрещуєте пальці рук

Спробуймо проникнути в таємниці людського мозку і краще зрозуміти самих себе.

Лівий великий палець зверху

Якщо ви схрещуєте пальці саме подібним чином, то, швидше за все, ви людина практична. Ви з тих, хто ніколи не приймає рішення на гарячу голову. Ви ретельно зважуєте всі за і проти. Вас також досить важко провести. Ви володієте вродженим детектором брехні.

Саме за це вас цінують ваші друзі та рідні, нерідко звертаючись до вас за порадою. І ви дуже відповідально підходете до цього. Але все це не означає, що ви суперсерйозна людина. Навпаки, ви здатні розгледіти позитивне навіть у похмурих моментах. Ваше особливе почуття гумору притягує до вас загальну увагу на заходах.

Також вас можна назвати романтиком, який точно розуміється у залицяннях. Ви відчуваєте, що і як потрібно сказати.

Обидва пальці разом

Ви переконані, що «диявол криється в деталях». Ви перфекціоніст і очікуєте такого ж відповідального підходу від інших. Лідерство для вас – природна манера поведінки, і ви завжди прагнете подавати приклад. Але це не означає, що ви не дбаєте про потреби інших людей.

Ви завжди чуєте думку інших людей і намагаєтеся зрозуміти їх точку зору, перш, ніж прийти до висновку. Ваша відвертість, чесність і щирість іноді можуть обеззброювати деяких людей, але саме ці якості, в результаті, підкуповують людей.

Крім того, у стосунках ви цінуєте простоту і не соромитеся висловлювати свою думку. Цього ж ви чекаєте від партнера.

Правий великий палець зверху

Якщо переплітаючи пальці, ви автоматично розміщуєте великий палець правої руки зверху, то ви людина з високим емоційним коефіцієнтом. Ви можете зрозуміти, що відчуває людина, навіть якщо вона намагається приховати свої справжні переживання. Ця унікальна здатність дозволяє іншим відкриватися вам.

Ви нестандартно мислите та приймаєте правильні рішення. Хоча прийняття рішень після напливу почуттів іноді вимагає часу, ваша здатність розуміти глибокі емоції та тепло відгукуватися на них привертає людей до вас.

У відносинах ви розумієте невисловлені переживання вашого партнера. З вами у нього ніколи не буде проблем із задоволенням емоційних потреб.

Читайте також: Як ти тримаєш свій смартфон?

 «УЮТ» № 25-18.06.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *