Починайте день із куркуми

Більшість із вас знає, що вранці пити теплу воду корисно. Вона очищає організм зсередини, змиває токсини з травної системи, посилює обмін речовин, очищає шкіру. А чи знаєте ви, якщо додати у воду куркуму, то користь від цієї процедури подвоїться в рази!

Починайте день із куркуми

Куркума покращує травлення, підтримує рівень цукру в балансі, зменшує запалення, захищає мозкові клітини, знижує ризик раку, забезпечує здоров’я серця, покращує здоров’я і колір шкіри.

Від 1/4 до 1/2 ч. л. порошку куркуми потрібно розвести в 1 скл. гарячої або кімнатної температури води – більш ніж достатньо на день. Ви також можете додавати куркуму у воду з лимоном і медом.

Якщо можливо, додайте щіпку чорного перцевого порошку у воду з куркумою. Додавання чорного перцю в куркуму з водою або куркуму з їжею підвищує біодоступність куркумина через гарячі властивості чорного перцю. Ви також можете спробувати молочний лате з куркумою або чай.

Випиваючи теплу воду з куркумою вранці натщесерце, ви посилюєте протизапальні й антибактеріальні властивості вашого організму.

«Уют» №12-23.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *