Помилки жінок бальзаківського віку

жінока бальзаківського віку

Час летить так стрімко, що ми не встигаємо прийняти й усвідомити свій вік. Тільки вчора нам було 25, і короткі спідниці ми носили без докорів сумління, а сьогодні нам уже за 40, і міні виглядає вже не так гармонійно, навіть якщо ноги як і раніше стрункі. Справа в тому, що більшість жінок нехтують віковими змінами, вважаючи без потреби змінювати щось у своєму образі й стилі. І це головна помилка, на думку стилістів.

Чим ще грішать жінки в цьому віці?

Боїмося своєї індивідуальності
З віком ми починаємо надмірно бути обережними у виборі образу для себе. Ми боїмося купити щось занадто кричуще і недоречне для наших років, прислухаємося до спільної думки, пригнічуючи свої бажання. Не потрібно записувати себе в бабусі! Не втрачайте своєї індивідуальності. Погортайте інтернет-сторінки модних магазинів і журналів, надихайтесь новими ідеями і свіжими образами, замовте щось, не боячись несхвалення оточуючих. Вік – ще не привід виглядати сірою мишкою. Прислухайтеся до себе і довіряйте своєму смаку.

Купуємо молодіжні речі
Непрощенна помилка багатьох жінок у віці – одягатися по-молодіжному. Від того, що ви одягатиметеся в коротеньке платтячко, молодше не станете. Навпаки, проблема буде кидатися в очі, демонструючи оточуючим ваші комплекси. Умійте гідно приймати свій вік і виглядати гармонійно.

Ховаємо свої форми за мішкуватими нарядами
Помилково вважати, що з віком накладається табу на все обтягуюче і витончене. Навіть якщо ви володієте пишними формами, одягатися в балахони – погане рішення. Навпаки, у таких нарядах ви будете виглядати ще більше.

Вибирайте одяг по фігурі й розміру – це єдиний спосіб виглядати гармонійно. Якщо вас мучать побоювання, як виглядати найбільш доречно, з урахуванням свого віку, керуйтеся внутрішнім відчуттям комфорту. Якщо вам зручно в наряді і він не викликає сумнівів, сміливо додавайте його у свій гардероб. Дивіться передачі, присвячені моді, читайте відповідні форуми й сайти і не бійтеся змін – вони неминучі. Не забувайте про те, що ви в будь-якому віці повинні залишатися жінкою! А жінка – це уособлення всього прекрасного.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber