Помилки при фарбуванні волосся

Вибір фарбування – завжди важливий момент, якщо дівчина зважилася на зміну образу. Однак часто буває таке, що результат не влаштовує, у чому ж причина?

Помилки при фарбуванні волосся
Вибираємо колір

Якщо ви фарбуєте волосся в домашніх умовах, то великою помилкою буде орієнтуватися на той відтінок, який зображений на упаковці фарби.

Важливо врахувати наступні моменти при виборі правильного кольору:

  • досвід ваших минулих фарбувань, знебарвлення або змивів;
  • який на даний момент у вас відтінок;
  • загальний стан волосся.

Ви повинні розуміти, що якщо ви плануєте пофарбувати волосся у відтінок світліший нинішнього, для кращого результату вам знадобиться освітлити ваші локони. Інакше ви ризикуєте отримати більш темний відтінок.

Фахівці не радять приступати до освітлення, якщо раніше ви піддавали волосся фарбуванню натуральними барвниками. При окисленні метали, які містяться в басмі або хні, можуть дати реакцію і залишити на волоссі зеленуватий відтінок.

Готуємося до фарбування

Перед фарбуванням не варто мити голову. Шкірний себум захищає шкіру голови від хімічного впливу фарби. Однак і перестаратися у цьому питанні не варто – досить при підготовці до фарбування мити голову за 1-2 дні. Інакше ви ризикуєте отримати нерівномірний результат – колір на волоссі вийде нерівний, плямами.

Тест на алергічну реакцію

Помилково вважати, що проведення тесту на алергічну реакцію – необов’язковий етап фарбування волосся. Це питання безпосередньо стосується вашого здоров’я, тому його не можна ігнорувати чи покладатися на досвід подруг. Як мінімум, у разі виникнення алергії на обрану фарбу, ви отримаєте подразнення, почервоніння чи висипання на шкірі.

Визначаємо кількість фарби

Іноді дівчата некоректно розраховують пропорції і купують 1 упаковку фарби. Але вже у процесі розуміють, що цієї кількості не вистачає. Вихід один – хаотично розподілити залишки фарби по волоссю. У результаті дівчина отримує жахливий результат.

Фахівці рекомендують розраховувати пропорції так: 1 тюбик фарби на середню довжину волосся і середню густоту.

«Уют» №19-06.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *