Помилки при покупці кімнатних рослин

Перш ніж вибрати кашпо з рослиною, потрібно задуматися, якого догляду потребує нова квітка і чи вистачить їй звичайного сонячного світла у вашій квартирі. Як би не були потрібні додаткові витрати після такої покупки.

Помилки при покупці кімнатних рослин

Нова рослина може просто не вписатися в той мікроклімат, що вже сформувався на вашому підвіконні. Можливо, щоб квітка зацвіла повторно, доведеться створити деякі особливі умови.

Узимку взагалі мало рослин, які цвітуть. Більшість культур впадає у сплячку. Це стосується троянд та фіалок, кактусів та алое. Деякі, як азалії, зацвітають на рубежі весна-літо. Якщо купити такі рослини квітучими взимку, потрібно бути готовим, що культура «накачана» добавками, що в результаті виснажує її сили, для підтримки яких доведеться створити рослині санаторні умови.

Клімат у квіткових магазинах разюче відрізняється від того, що існує в квартирах взимку. Після переїзду квітка опиниться у приміщенні з сухим кліматом, і стрес неминучий. Тому необхідна пильна увага за новим вихованцем: обприскування, огляд, видалення пошкодженого листя і т. д.

Більшість квітникарів відразу після покупки поспішає поставити нову рослину серед побратимів по підвіконню, і марно. Рослині не зашкодить кілька тижнів провести на карантині. Не факт, що вона здорова, а в ґрунті все стерильно і немає шкідників або їх потомства.

«Уют» №4-26.01.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *