Помилки при укритті квітів на зиму

Неправильне укриття здатне призвести до загибелі всього квітника: квіти можуть підмерзнути, випріти й отримати сонячні опіки. Щоб цього не допустити, потрібно дотримуватися елементарних правил.

Багато дачників прагнуть заощадити і для укриття застосовують старі мішки, у яких зберігалися овочі. Але такий метод несе в собі багато ризиків, у тому числі є ймовірність заразити квіти грибковими хворобами.

Крім того, мішковина вбирає вологу і взимку замерзає, а коли почнеться потепління, то вона почне гнити.

Хоча у цілому мішковину не заборонено застосовувати для укриття на зиму рослин, але робити це потрібно з обережністю. І краще, щоб це був новий матеріал, а не б/у.

Укриття з поліетилену також не здатне забезпечити необхідний захист від морозу.

Крім цього, під нею завжди утворюється конденсат, який сприяє випріванню бруньок і розвитку інфекцій.

Допустимо використовувати поліетилен для тимчасового укриття рослин від дощів, за умови регулярного провітрювання. Також плівка може бути додатковим захистом. Нею зручно накривати тирсу і листя, щоб вони залишалися сухими.

Помилки при укритті квітів на зиму

Хорошим матеріалом для укриття квітів вважаються гілки сосни або ялини. Гілки хвойних дерев не дають ґрунту сильно промерзнути, вкривають рослини від снігу і забезпечують провітрювання.

Але важливо враховувати, що хвойні часто переносять різного роду хвороби і шкідників. Тому використовуйте ялинові гілки і гілки сосни тільки в тому разі, якщо вони не мають явних ознак ураження хворобами.

Світлана Раєвська, Київська обл.

«Уют» №48-01.12.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *