Помилки, що заважають відростити волосся

Існує кілька поширених помилок, які відбуваються більшістю з нас, – вони провокують випадання волосся і заважають відростити їх.

Помилки, що заважають відростити волосся

Надмірне миття волосся. Щоб волосся виглядало свіжим, багато людей починають мити його щодня, навіть двічі на день. За словами фахівців, це є серйозною помилкою: надмірне миття негативно позначається на стані шкіри голови, позбавляє її і волосся натуральних олій. Як результат: волосся стає схильним до тьмяності і ламкості.

Занадто велика кількість тепла. Використання прасок, бігуді, фену здатне пошкодити текстуру волосся і стати причиною посічених кінчиків, що зупиняє ріст волосся.

Розчісування вологого волосся. Ще одна поширена помилка. Експерти підкреслюють, що вологе волосся дуже вразливе, його легко пошкодити – тому з ним ніколи не потрібно проводити ніяких маніпуляцій. Важливо, щоб пасма висохли природним чином, перш ніж із ними що-небудь зроблять.

Неправильне використання кондиціонера. Деякі люди взагалі не використовують кондиціонер, що неправильно, констатують експерти. Також неправильно наносити його на волосся по всій довжині, захоплюючи шкіру голови. Кондиціонер повинен наноситися тільки на кінчики волосся і ретельно змиватися.

Сушка волосся рушником. Терти волосся рушником – погана практика. Волосся слід тільки м’яко промокнути ним, а потім дати висохнути природним чином. Грубе тертя мокрого волосся може привести до його випадіння.

«Уют» №38-16.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *