Помилки стилю, або які кольори краще не поєднувати

Є відтінки, які підкреслюють природну красу, а є поєднання кольорів, через які загальний образ має нудний вигляд, навіть якщо ви маєте гарний настрій. Розбираємося, які кольори краще не поєднувати.

Які кольори краще не поєднувати

Чорний. Притулок чи життєва філософія? Коли є сумніви, ми вибираємо чорний. Проте мало хто знає, як використовувати чорний мудро й елегантно. Тому ліпше використовувати чорний дозовано або ж вибирати інші темні, але цікавіші відтінки, як, наприклад, синій або бордовий.

Тілесний. Одяг тілесного кольору візуально робить статуру стрункішою, але деякі аксесуари у цьому кольорі можуть створити застарілий образ, наприклад, колготи тілесного кольору.

Оливковий відтінок зеленого – колір листя і плодів оливкового дерева – сам собою досить пастельний, тому його не можна поєднувати з такими ж м’якими і спокійними відтінками. Краще поєднати його з помаранчевим або теплим пісочним відтінком, що відливає золотом.

Пурпуровий. Цей елегантний відтінок спотикається об підводні камені обережності у вигляді чорного, сірого і сіро-блакитного. Для поєднання кольорів в образі краще обирати більш ніжніші відтінки: бузковий чи сіро-коричневий, або ж вразити всіх пурпурно-червоним чи карамельним кольором.

Гірчичний. Це типовий вінтажний відтінок, який потребує контрасту, щоб мати елегантний і свіжий вигляд. Його можна носити з джинсовим синім, зеленим, темно-коричневим або з відтінками слонової кістки. Але в жодному разі – зі шкірою і сірим.

Відтінки коричневого. Коричневий – універсальний колір, який може чудово бути сусідом з іншими або, навпаки, зістарити образ. Стилісти радять носити коричневий з яскравим помаранчевим, лимонним, піщаним, синім і кремовим. Не поєднуйте коричневий і насичений чорний.

 «Уют» №46-11.11.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *