Помилки в догляді за сухою шкірою

Сухий тип шкіри в молодості дуже гарний, шкіра ніжна, тонка, напівпрозора. Але, при цьому типі шкіри, рано з’являються зморшки, вже після 20 років можна помітити тонкі лінії.

Помилки в догляді за сухою шкірою

На жаль, дуже часто ми самі активно руйнуємо гідроліпідний бар’єр шкіри неправильним доглядом.

Що призводить до сухості шкіри?

Занадто агресивне очищення. Нормальній, а тим більше схильній до сухості шкірі не потрібні всі ці пінки, які очищають шкіру до скрипу. Це стосується й мила.

У засобах для вмивання та зняття макіяжу багато ПАР (поверхнево-активних речовин), які сильно руйнують гідроліпідний бар’єр. Суху шкіру краще очищувати за допомогою м’якого молочка або гідрофільного масла.

Кислоти. Захоплення кислотними пілінгами призводить до руйнування ліпідного бар’єра. Пілінги дійсно ефективні, але власницям схильної до сухості шкіри потрібно бути обережніше з кислотами. Використовувати не постійно, а курсом. Після курсу обов’язково відновити верхній шар шкіри.

Ретинол. Сухість шкіри один з побічних ефектів ретинолу. Ми намагаємося позбутися зморшок, але отримуємо нові через сухість. Тому ретинол більше показаний для власниць жирної шкіри, він же добре справляється з висипом вугрів. При сухій шкірі ретинол можна застосовувати обережно, курсами. Є аналоги ретинолу, які також омолоджують шкіру, наприклад, пептиди.

Використання дешевої косметики для догляду. У такій косметиці використовуються недорогі емульгатори на основі ПАР. Як ми вже знаємо, ПАР руйнують гідроліпідний бар’єр шкіри. Вони як би розпушують його, допомагаючи при цьому проникнути в шкіру корисним речовинам. Але, одночасно завдають шкоди. В результаті шкіра не може утримувати воду і стає сухою. Ось так, парадоксально, зволожуючий крем може привести до сухості.

Краще використовувати натуральну косметику, в ній мінімум таких емульгаторів. Є натуральні масла, дуже корисні для сухої шкіри.

Спосіб життя. Раціон повинен бути багатий жирними кислотами, вітамінами (А, С, Е) і мікроелементами.

Не забувайте пити просту воду. Куріння сильно впливає на сухість шкіри, робить її сірою і збезводненою.

«Уют » №17-22.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *