Пора оновитися…

вибираємо бюстгальтер
Пора оновитися…

Коли ваш ящик забитий повністю, а ви носите єдиний ліфчик, у якому вам зручно, – перша ознака того, що пора купити нову білизну…

Якщо ви відчуваєте дискомфорт в інтимній зоні

Зверніть увагу на те, з якого матеріалу виготовлені трусики. Ми не говоримо про те, що ви повинні носити трикотажні панталони, які так любили наші бабусі, але вибір тканини дійсно важливий. Вона повинна дихати і виводити вологу, а синтетика не справляється з цим завданням, бо викликає ріст бактерій, свербіж і дискомфорт.

Знайти зараз симпатичні бавовняні трусики не проблема, тому краще поміняти синтетику на бавовну.

Якщо ж ви зовсім не можете жити без мереживної білизни, обов’язково перевіряйте наявність бавовняної ластовіци.

Не захоплюйтеся стрінгами

Подумайте про те, де виявляється вузенька смужка стрінгів щораз, коли ви нахиляєтеся вперед або присідаєте. Саме таким чином стринги «допомагають» кишковим бактеріям потрапляти з ануса в піхву, що може стати причиною всіляких інфекцій. Наприклад, бактеріального циститу, який виникає через кишкову паличку.

Якщо ви поправилися

Не потрібно втискуватися в білизну, яка тисне в усіх місцях. Ліфчик не повинен вас душити або викликати хворобливі відчуття. І, як правило, вистачає 4-5 кг, щоб проблема стала помітною.

Немає нічого хорошого в тому, що труси врізаються кожен раз, коли ви намагаєтеся сісти. Вушка з боків і верблюжа лапка – вірні ознаки того, що вам пора купити трусики на розмір більше.

Якщо вашому бюстик більше півтора року

Навіть найякісніший ліфчик не прослужать довше двох років за умови, що ви носите його хоча би два рази на тиждень. Вірніше, він може прослужити і всі 10, але груди підтримувати перестане – пояс із часом розтягується, особливо якщо груди великі.

Щоб ліфчик добре підтримував форму, ваш обхват під грудьми повинен бути приблизно на 10 см більше, ніж обсяг ліфчика. Якщо спочатку вибирати занадто вільний бюстгальтер, він швидше розтягнеться і перестане підтримувати форму вже через пару місяців.

Якщо кісточки ліфчика тиснуть або натирають

Відразу викидайте такий ліфчик, особливо якщо кісточка вискочила назовні і постійно норовить встромлятися у ваші груди. Заклеювати або зашивати дірки, через які вискочила кісточка, марно, поправши кілька разів, вона знову вирветься на свободу. До речі, саме з цієї причини рекомендується прати ліфчики з кісточками тільки в спеціальних мішках. Кісточка, яка потрапила в барабан машини, може вивести її з ладу.

Якщо пояс бюстгальтера задертий вгору, а бретельки спадають

Пояс ліфчика повинен розташовуватися під лопатками, а не на них. Якщо він з’їжджає вгору, він занадто розтягнутий, а значить, що груди не підтримує. У підсумку, щоб підтримати груди, ви починаєте все вище і вище затягувати бретельки і до вечора у вас болять плечі через порушений кровообіг і постійне навантаження.

Тому потрібно запам’ятати головне: найважливішу функцію виконує пояс. Вибирати ліфчик потрібно виходячи зі свого обсягу під грудьми, примірявши пару варіантів із різним розміром чашечки. І як тільки пояс розтягнувся, ліфчик пора міняти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *