Поради майстру

Поради майстру

Якщо ви любите щось лагодити або робити ремонт своїми руками, то вам корисно буде дізнатися про деякі нюанси.

  • Якщо необхідно вкрутити невеликий шуруп у важкодоступному місці, дуже часто буває важко утримувати його нерухомо на місці. У цьому випадку можна вставити шуруп між зубчиками кишенькового гребінця і використовувати його в якості «третьої руки».
  • Якщо ви наклеїли нові шпалери і під ними утворилися повітряні бульбашки, то зробіть на шпалерах невеликі надрізи. Для цього можна скористатися ножем для паперу чи лезом бритви. Після цього нанесіть на надріз невелику кількість шпалерного клею за допомогою невеликої кисті. Міцно притисніть шпалери і видаліть зайвий клей.
  • У вас є банка зі старою фарбою, яку ви хотіли б використовувати? Перш за все, видаліть із поверхні кірку, і ретельно перемішайте фарбу. Якщо у фарбі і раніше присутні фрагменти кірки і грудки, профільтруйте її через старі нейлонові колготки. Після цього ваша стара фарба знову буде як нова.
  • При заміні прокладки у водопровідному крані легко пошкодити його плоскогубцями. Щоб цього не сталося, можна використовувати дві дерев’яні планки, пов’язані чи скріплені гвинтами один з одним. Таким чином ви зможете як слід затиснути водопровідний кран, без ризику пошкодити його.
  • Щоб зберегти малярні кисті чи валики після ремонту, перш за все їх необхідно як слід просушити. Потім оберніть їх папером або старою ганчіркою. Зберігайте у сухому місці.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber