Поради по догляду за сухим, пошкодженим та жирним волоссям

Кожен тип волосся потребує спеціального особливого догляду. Саме завдяки правильно підібраним засобам ваше волосся може виглядати, як після походу в перукарню. Поради по догляду за волоссям в домашніх умовах допоможуть вам зберегти їх красу і здоров’я.

Поради по догляду за волоссям в домашніх умовах

Сухе волосся

Головна проблема цього типу волосся в тому, що воно може ламатися, а також виглядати надто пухнастим через те, що воно січеться.

Головна порада – його не можна мити надто часто. Користуйтеся масками, що не змиваються, уникайте сушіння феном, а також після миття голови обполіскуйте волосся холодною водою.

Жирне волосся

Спробуйте розчісувати волосся перед тим, як його мити, або ще мокрим, із нанесеним бальзамом. Однак не варто щедро наносити його на шкіру голови: краще розподіліть бальзам по довжині волосся й особливо на кінчиках. Це допоможе уникнути жирності волосся біля коріння. Вибирайте засоби, у складі яких немає силікону – він особливо робить волосся жирнішим.

Крім того, зверніть увагу на своє харчування. Нерідко волосся швидко стає жирним біля коріння через присутність у раціоні жирної, смаженої та копченої їжі у великій кількості, яка сприяє рясному виділенню шкірного сала.

Пошкоджене волосся

Волосся пошкоджується від термальної дії фенами, невдалого фарбування, кератинового випрямлення або хімічної завивки. Причин може бути багато, але поради щодо лікування волосся одні й ті ж самі. Обов’язково використовуйте спеціалізовані засоби, у яких немає сульфатів. Не забудьте про поживні або відновлюючі маски – саме вони живлять волосся і допомагають лусочкам закритися.

Крім того, виправляти ситуацію потрібно не лише зовні, а й зсередини. Спробуйте пропити курс вітамінів для волосся – проте перед цим не забудьте проконсультуватися з лікарем.

«Уют» №20-12.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *