Посадіть птахів на дієту за допомогою городнього опудала

городнє опудало

Як тільки на ділянці починає рум’янитися перша черешня, на бенкет злітаються усі місцеві горобці, шпаки і ворони. І якщо така зграя «покладе око» на вподобане дерево – урожай зникає за добу. Тому господарі усілякими способами намагаються вигнати непрошених гостей і ставлять симпатичне городнє опудало.
Чому птахи не завжди бояться опудал? Опудало тоді може відмінно справлятися з цією роллю, якщо при його створенні врахувати предмети, яких птахи особливо бояться, і впровадити їхнє оформлення фігури.

Чого бояться птахи

Синього кольору. У природі синій колір досить рідкісний, тому птахи не встигають звикнути до нього і воліють обходити місця, де такий колір присутній. Синій колір в одязі опудала підвищує його ефективність, як стража.
Шуму, тріску, гучних звуків. Шум і тріск для пернатих означає небезпеку. Але якщо це міські жителі, то до шуму вони вже звикли і не реагують на рухомі автомобілі, гучну музику, тому що встигли зрозуміти, що ніякої загрози існуванню цей шум не несе.
Блискучих і рухомих предметів. Вони лякають птахів відблисками, коли при вітрі починають рухатися. Те ж стосується і підвішених смужок магнітної стрічки, плівки та ін. Їх лякає не сам рух, а те, що це незнакомий об’єкт, який рухається. Наприклад, по саду може рухатися господар, але вони будуть продовжувати бенкет, тому що розуміють, що людина занадто низько чи далеко, а значить, загрози для життя немає.

Отже, коли ми знаємо, чого найбільше бояться «пожирачі черешні», можна зробити опудало, впровадивши всі елементи у його образ. Але навіть до ідеального опудала птахи поступово звикають, тому краще всього робити 2-3 різні ляльки і через тиждень-другий міняти їх місцями, щоб пернаті не встигали звикнути.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber