Послання з майбутнього

Послання з майбутнього
Послання з майбутнього
Листівка сім’ї Харсфельд

У Сполучених Штатах проживає сім’я Харсфельд, яка зберігає як найдорожчу сімейну реліквію листівку 1950 р., надіслану їм родичем, який проживає в Німеччині (її отримала від діда в той час Рита Харсфельд, яка проживала в Луїсвіллі). На листівці вид німецького міста Франкфурт. Ніби нічого особливого, тим більше що сам адресат в 1959 р. помер.

У 2002 р. хтось із сімейства Харсфельдів зацікавився старою листівкою і знайшов її дещо дивною, оскільки незабаром виявилося, що випущена вона була в 1983 р., хоча в сім’ю потрапила в 1950 р. На ній навіть зображені будівлі, яких у Франкфурті в 1950 р. не було.

Листівку почали вивчати незалежні дослідники, і вони підтвердили, що поштовий штамп, чорнило на ній 1950 р. а сама вона – 1983 р. Провели експертизу почерку – вона збігалася з почерком того родича, який надіслав загадкову листівку з майбутнього. Як резюмували експерти – підробити все це неможливо.

Цікаво, а чи знав сам родич, який надіслав цю листівку, що вона з майбутнього? Швидше за все, що ні, інакше він навряд чи б відправив поштою через океан настільки цінну річ. Залишається таємницею за сімома печатками, як ця листівка потрапила до нього. Але це, мабуть, дізнатися вже нікому і ніколи не вдасться…

Дивовижний пакет

У серпні 1912 р. бургомістр невеликого містечка в Норвегії Отто Йохан Нігард пішов на пошту і залишив там об’ємний пакет. На пакеті великими літерами було написано: розкрити через 100 років. Про це писали практично всі норвезькі й шведські газети. Прудкі городяни навіть приймали ставки й обіцяли великий виграш тому, хто зможе вгадати, що ж поклав у пакет пан Нігард. Дивно, але пакет благополучно пережив кілька воєн і зберігся в повній цілості аж до серпня 2012 р. У призначений день пакет був розкритий. У присутності спалахів камер із нього витягли норвезький прапор, кілька службових документів, а також дві газети, датовані 1914 р.

Це було просто неймовірно! Журналісти відразу припустили, що містер Нігард спеціально додав у пакет газети, щоб посміятися над нащадками. Однак їхня здогадка розбивалася двома фактами. По-перше, доступу до поштової сховища Отто Йохан не мав. По-друге, експерти провели ретельний аналіз пакету і прийшли до висновку, що згорток, після того як був запечатаний, жодного разу ніким не відкривався. Було б цікаво розпитати про цей дивний випадок самого винуватця цієї події, проте, на жаль, до 2012 р. пана Нігарда вже не було серед живих.

Мобільник Чарлі Чапліна

У 1928 р. вийшов черговий фільм Чарлі Чапліна. В одному з кадрів можна побачити жінку в чорній накидці, яка розмовляє… по мобільному телефону! Але ж перший офіційний мобільний телефон з’явився лише через 50 років…

А ось ще один подібний випадок. Під час IT-конференції в Амстердамі у глави корпорації Apple Тіма Кука запитали: «Коли був винайдений перший смартфон?» Тім трохи зніяковів і сказав, що минулого вечора він розглядав картини Рембрандта, і на одній із них виявив смартфон. За словами Кука, він був просто вражений. «Його важко помітити, але клянусь вам, він дійсно там є! Раніше я був упевнений, що знаю, коли з’явився смартфон, але тепер цієї впевненості немає», – сказав Кук здивованим журналістам.

Пізніше канал CNBC уточнив, що глава Apple мав на увазі картину не Рембрандта, а голландського художника Пітера де Хоха «Лист». На полотні зображений посильний (листоноша), який вручає лист. Послання розташувалося у нього в руках так, ніби він тримає смартфон. А великий палець немов натискає на кнопку Ноmе. Що примітно, картина була написана ще в 1670 р., тобто більш ніж за 300 років до винаходу смартфонів…

Старовинний керамічний зуб

При розкопках в Мексиці археологами було знайдено людський череп, якому, як показала експертиза, більше ста років. Дивно, але в ньому був виявлений вставний зуб із металокераміки – матеріалу, який з’явився тільки в кінці XX ст. Експерти в один голос запевнили, що зуб був вставлений ще за життя людини. Причому за допомогою сучасної апаратури.

Усі описані випадки не знайшли пояснення. Якщо це не подорожі в часі, а підробки, то вельми і вельми вправні.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *